Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в момента?(дзън дзън дзън..всички скучни-вън!)

Препоръчан отговор

Подигравайте ми се. ама сайта си е екста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, atinagold написа:

глупости, не ни се връзвай  - забавлявай се

няма ли готини даскалици в училището?

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

глупости, не ни се връзвай  - забавлявай се

няма ли готини даскалици в училището?

Спрели са да живеят като повечето хора, работа и сериали, да не се поменава за алкохолс, секс и живот, само работа , ако може и ноща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 минути, atinagold написа:

Ми, ти много разнородни сигнали изпращаш(един път си хетеро, един път си гей), как да ти се довери човек.:)

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, atinagold написа:

Спрели са да живеят като повечето хора, работа и сериали, да не се поменава за алкохолс, секс и живот, само работа , ако може и ноща

е, хубава работа! Туй па не го вярвам

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Ми, ти много разнородни сигнали изпращаш(един път си хетеро, един път си гей), как да ти се довери човек.:)

Ела в Gepime, има от всичко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, atinagold написа:

Е как бе, там само за евание си говорят. Толкова много, че аз даже не сварих да се включа в некъв разговор. Ся, верно ако си гей, ше срещнеш много сродни души... а останалите, мнооого си говорят и никога не го правят. Или е платено...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, atinagold написа:

да не се поменава за алкохол

И кое му е хубавото на алкохола. Пиян човек съдран чувал

• Харесване 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обаче забелязвате ли как природата не търпи вакуум? Симко го задомихме и.....................  ето.

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _слънце_ написа:

Е как бе, там само за евание си говорят. Толкова много, че аз даже не сварих да се включа в некъв разговор. Ся, верно ако си гей, ше срещнеш много сродни души... а останалите, мнооого си говорят и никога не го правят. Или е платено...

Ти лъжеш като комунист. Не ти вярвам. Едно време, като имаше само мъжът и жената интимно да не беше по добре

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, emmi написа:

това гепиме не беше ли от миналия век нещо?

Ъхъ, ут нафталина

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ако ви преча, защото видно е, че тук в темата явно повечето се познавате и сте глутница, не държа да ме уважавате , аз съм ебана работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

обаче забелязвате ли как природата не търпи вакуум? Симко го задомихме и.....................  ето.

Той, па, ноу бързо са сдаде

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Ти лъжеш като комунист. Не ти вярвам. Едно време, като имаше само мъжът и жената интимно да не беше по добре

Много по- добре. Тогава, за да видиш цици трябваше да съблечеш някоя. Сега и да не ти се гледат цици... дебнат отвсякъде. Влизаш в сайт за памперси и какво виждаш? Цици! Пмперсите били свършили. Или им останали само нестандартни номера...

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ако ви преча, защото видно е, че тук в темата явно повечето се познавате и сте глутница, не държа да ме уважавате , аз съм ебана работа.

Не ни пречиш. Е има тука един двама, дето и със себе си като си говорят пак си нямат доверие и се карат, но няма да казвам кои са. Само ще ги посоча

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _слънце_ написа:

Много по- добре. Тогава, за да видиш цици трябваше да съблечеш някоя. Сега и да не ти се гледат цици... дебнат отвсякъде. Влизаш в сайт за памперси и какво виждаш? Цици! Пмперсите били свършили. Или им останали само нестандартни номера...

Човече, аз зорлем ходя платени услуги защото при силовите тежки тренировки много ми се повишава хормона и е проблем в работата, ти ако знаеш колко долни ученички има реално погледнато може да 1 божи ден да направиш най малко 50 секс акта на работното място, но аз съм си дал дума пред мен и мой близки да не злоупотребявам с хляба който ме храни, имам съвест.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...видно е, че тук в темата явно повечето се познавате и сте глутница...

Като започнеш да викаш наздраве, пръцнах, хлъцнах, уригнах се...ше те уважават. Тука са така.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Уважението трябва да се заслужи.

Със себеуважение и висока самооценка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

висока самооценка

стига да е правилна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, atinagold написа:

Човече, аз зорлем ходя платени услуги защото при силовите тежки тренировки много ми се повишава хормона и е проблем в работата, ти ако знаеш колко долни ученички има реално погледнато може да 1 божи ден да направиш най малко 50 секс акта на работното място, но аз съм си дал дума пред мен и мой близки да не злоупотребявам с хляба който ме храни, имам съвест.

Аз затва станах автомонтьор, а не учител! Щото там 50 акта на работното място нищо не са. Все едно си казал "добър ден"... :)

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз затва станах автомонтьор, а не учител! Щото там 50 акта на работното място нищо не са. Все едно си казал "добър ден"... :)

Ахам, ученичките са опасна работа.. особено горните курсове предполагам...:whist:

преди 6 минути, skalata_73 написа:

Като започнеш да викаш наздраве, пръцнах, хлъцнах, уригнах се...ше те уважават. Тука са така.

А наздраве тогава :))) 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, atinagold написа:

и теб вече те познаваме, споко:)

отърва кожата:lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...