Премини към съдържанието
Uchihha

Помогнете ми да направя нещо спонтанно

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Това, което ще напиша вероятно ще прозвучи турбо странно, но какво пък. :D Окей, страдам от тревожно разстройство (anxiety) от години, но наскоро реших, че няма да позволя да ми контролира живота. Намерих още двама приятели ненормалници и решихме, че ще направим нещо спонтанно, което да ни накара да излезем от комфортната си зона. Нещо за нас: живеем във Варна, на 20-24 години сме и си мислим, че имаме добро чувство за хумор. :D 

Първата стъпка, която ще предприемем е да пътуваме, защото това е  едно от нещата, които най-много ни тревожат. Много от нас са пътували по света, но никога не сме се наслаждавали на момента и винаги сме били стресирани. Та, първото нещо, което ще направим е да посетим някое място в България за 24 часа с бюджет от 100лв. Нямаме право да изхарчим повече от 100лв. Чудим се обаче какво точно може да направим със 100лв и къде да идем? Сещате ли се за някои необичайни, но забавни места и дейности, за които много хора в България не се сещат? Къде бихте ни посъветвали да идем? Ще сме много благодарни ако помогнете! :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спонтанността, изключва всякакви предварителни планове и съвети. Иначе, е фалшификация на спонтанност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Uchihha написа:

Здравейте, приятели! Това, което ще напиша вероятно ще прозвучи турбо странно, но какво пък. :D Окей, страдам от тревожно разстройство (anxiety) от години, но наскоро реших, че няма да позволя да ми контролира живота. Намерих още двама приятели ненормалници и решихме, че ще направим нещо спонтанно, което да ни накара да излезем от комфортната си зона. Нещо за нас: живеем във Варна, на 20-24 години сме и си мислим, че имаме добро чувство за хумор. :D 

Първата стъпка, която ще предприемем е да пътуваме, защото това е  едно от нещата, които най-много ни тревожат. Много от нас са пътували по света, но никога не сме се наслаждавали на момента и винаги сме били стресирани. Та, първото нещо, което ще направим е да посетим някое място в България за 24 часа с бюджет от 100лв. Нямаме право да изхарчим повече от 100лв. Чудим се обаче какво точно може да направим със 100лв и къде да идем? Сещате ли се за някои необичайни, но забавни места и дейности, за които много хора в България не се сещат? Къде бихте ни посъветвали да идем? Ще сме много благодарни ако помогнете! :)

връх Чумерна .... е ..... стига да обичате да гледате как теле Ви гледа тъпо .... :) хм .... бих казал, че бюджета ще Ви стигне .... на самото място .... стига да сте готови на "спартанство".... Там света е друг и по различен от безкрая който сте свикнали да наблюдавате през илюминатора на Вашата "жълта подводница" .... :)

Ех .... момчета и/или момичета ..... само това мога да Ви кажа .... там за мен е върхът на моята еманация ....;)

Успех!

преди 8 минути, sliderum написа:

Спонтанността, изключва всякакви предварителни планове и съвети. Иначе, е фалшификация на спонтанност.

Тава, че си "консерватор" е явно от твоето поприще .... ех .... но .... не всичко е хардуер .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ДиоиД написа:

връх Чумерна .... е ..... стига да обичате да гледате как теле Ви гледа тъпо .... :) хм .... бих казал, че бюджета ще Ви стигне .... на самото място .... стига да сте готови на "спартанство".... Там света е друг и по различен от безкрая който сте свикнали да наблюдавате през илюминатора на Вашата "жълта подводница" .... :)

Ех .... момчета и/или момичета ..... само това мога да Ви кажа .... там за мен е върхът на моята еманация ....;)

Успех!

Тава, че си "консерватор" е явно от твоето поприще .... ех .... но .... не всичко е хардуер .... :)

А спасители ще пратиш ли после, ако вземат "спонтаНниците" да бедстват?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

А спасители

Не, аз не съм Бог! Който е тръгнал и вярва в себе си, то бих се помолил да успее....

п.п. Знам и калта и лукса ... , но не ме познаваш, за да си мой съдник .... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Сега разбра ли, че не всичко е нхарфуер, а?

:") Ех, блаженний са вярващите:

:)

Не ак е при ЕВас, но прио ме е таказ :)

ех ... таки си останах .... за разлика на хамерикан .... :)

преди 1 час, sliderum написа:

Спонтанността

Еь, или Ех ....Ти не знаеш какво да ..... пф .... м ъ.... Обичам те, .... поне Аз ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Uchihha написа:

Много от нас са пътували по света, но никога не сме се наслаждавали на момента и винаги сме били стресирани.

Това е нормалното състояние.

Каква е идеята на пътуването. Вашите не ти дават да пушиш вкъщи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам да съм писал това в тази тема, което си поставил като цитат от мен. Отделно, че на един мой коментар отговаряш вече няколко пъти подред. Нещо изтрещяваш ли, или да? :D

преди 34 минути, ДиоиД написа:

Сега разбра ли, че не всичко е нхарфуер, а?

:") Ех, блаженний са вярващите:

Не ак е при ЕВас, но прио ме е таказ :)

ех ... таки си останах .... за разлика на хамерикан .... :)

Еь, или Ех ....Ти не знаеш какво да ..... пф .... м ъ.... Обичам те, .... поне Аз ....

Не знам да съм писал това в тази тема, което си поставил като цитат от мен. Отделно, че на един мой коментар отговаряш вече няколко пъти подред. Нещо изтрещяваш ли, или да? :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:

Към теб лично, и въприки .... обичмте, но това не е за тези които пазиш мой друг!

Глей си работата ... не ме познашаш, но аз съм със теб!

Забравих, ... аз обичам вси е щое живо  .... :Ю хм ... не само теб ....:

ин задочно .... моята обич е о повече ил ко можев ти да си Я представиш

Направи ли?!

Хареса ли ти, Че ти си го направил?

Чувстваш ли се щастлив, а<>   ... <

Ти   ... дето Си "по-хард" ...

Прощавайте ... аз само чувствам, а Вие .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че този форум потъва. Много ми помогнахте, господа висши капацитети. Задръстеният нашенски манталитет е ненадминат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Uchihha написа:

винаги сме били стресирани.

преди 6 часа, Uchihha написа:

Първата стъпка, която ще предприемем е

да си пиете хапчетата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От стрес ще е всичко, не е нещо сериозно, не се притеснявайте. Тревожното разстройство е много често срещано нещо, много хора по света го имат и дори има очаквания, че в следващите 20г. над 60% от населението ще страда от това. Пътуването е добра идея, шибнете една почивка на Банско или Пампорово, карайте ски, правете си кефа. Ако търсите евтини хотели и тн. разгледайте тук - https://hoteli-bansko.pochivka.bg/ намирал съм доста евтини оферти. Най-важното иначе за решаването на проблема със стреса е просто да не се задълбочавате в умуването над проблеми твърде много. Научете се да си контролирате мисълта. Късмет! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.