Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хмм така имам проблем с уебтрансе който изтеглих от тук(kaldata).Когато се пробвам да го стартирам ми излиза прозорец който постоянно стои и товари компютъра почти на 50-80 %.Вярно че е малко слаб но мисле че не това е причината защото и преди сам имал webtrance и върви без проблем.Чакам вашите отговори и предложения :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата версия 2.5 е малко по тежка от предишната.След зареждането на програмата(което става малко бавно)влез в настроики-обкръжение и намали сложноста на превода.незная колко ти е слаба машината но при700херца и256ram работи идеално.товаренето на процесора е докато ти зареди програмата за около 1 min.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам един проблем с Web Trance 2.5. Като го стартирам и после кликна на иконата му долу в трея с десен бутон на мишката, за да направя превод и курсора като се промени на кръстче и така си остава докато не направя рестарт на компа. От какво може да е това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Новата версия 2.5 е малко по тежка от предишната.След зареждането на програмата(което става малко бавно)влез в настроики-обкръжение и намали сложноста на превода.незная колко ти е слаба машината но при700херца и256ram работи идеално.товаренето на процесора е докато ти зареди програмата за около 1 min.

Ми ще пробвам.Инак рам 128 400 херца

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз имам един проблем с Web Trance 2.5. Като го стартирам и после кликна на иконата му долу в трея с десен бутон на мишката, за да направя превод и курсора като се промени на кръстче и така си остава докато не направя рестарт на компа. От какво може да е това?

Защо трябва да рестартираш. Това е някакъв бъг на програмата. Просто подменят показалеца на мишката и сигурно имат проблем с връщането му в нормално положение. Може да си върнеш нормалното положение през Control Panel; Mouse и от страницата Pointers в списъка Customize намираш Normal Select и чрез бутона Browse... му избираш показалец като нормалния, който си е бил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо трябва да рестартираш. Това е някакъв бъг на програмата. Просто подменят показалеца на мишката и сигурно имат проблем с връщането му в нормално положение. Може да си върнеш нормалното положение през Control Panel; Mouse и от страницата Pointers в списъка Customize намираш Normal Select и чрез бутона Browse... му избираш показалец като нормалния, който си е бил.

Връщането на показалеца в нормален става като се кликне 2 пъти ляв бутон върху иконата в трея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! Ще пробвам как точно ще стане. :yanim::)

А помеждудругото има и още един проблем с разширението Web Trance 2.5 за Firefox. Като стартирам web trance и след това натискам бутона за превод, който се намира в toolbar-a на Firefox и веднага ми излиза съобщение в което пише, че трябва първо да стартирам програмата(web trance) и тогава да я ползвам. Е добре, тъй като аз стартирам програмата и пак не става, какво още трябва да направя мамка му? angry.gif

Редактирано от Biskata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Ех този webtrance какво му стана не знам.Някой може ли да ми каже защо като го пусна и няма опция за превеждане от бг/енг и енг/бг а само бг/бг и енг/енг ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blader, кутийката за която говориш указва езикът НА който искаш да се преведе текста. Иначе казано, ако искаш да превеждаш от английски на български, там трябва да седи "Бг / Bulg", защото искаш да превеждаш НА БЪЛГАРСКИ. То така е и написано -- Преведи на: БГ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата версия WebTrance 2.5 наистина е прекалено тежка и бавна.Върнах се на старата-работи бързо и без проблем и почти не товари компа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Новата версия WebTrance 2.5 наистина е прекалено тежка и бавна.Върнах се на старата-работи бързо и без проблем и почти не товари компа.

И моето мнение е същото. Аз също се върнах на старата еднопосочна версия. Превежда в "Лисицата" без проблеми, даже струва ми се по-бързо, отколкото в Инт.Експлорера. Повече обаче ползвам "Промт" за превод на руски, която дава по-смислен превод.

1,5 ГХц; 512 РАМ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега след появата на новата версия на Файрфокс 2.0.0.1 престана поддържката на Уебтранса. Някакви идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване