Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!

Имам проблем с един плейстейшън 3

Проблема е следният, като сложа флашка, за да му ъпдейтна версията до 4.83, не може да ми намери флашката 

Направих я както следваше в инструкцията направих флашка, в която създадох папка с има ps3, след това в нея още една папка с име update, след това сложиш вътре самият файл

Файловата структура на флашката е fat32 

Ако някой е срещал подобен проблем или не е, но знае решение на проблема, моля да сподели 

Благодаря!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Папките  "PS3" и "UPDATE" трябва да са с големи букви. Така ли са направени ?

Случайно флашката да е разделена на части/томове/дялове/партишъни ?

Всъщност, за да накараш PS3 да я види, може да опиташ да я форматираш като такава с по-малък капацитет, например 2GB, останалото пространство остави незаделено. Това можеш да направиш като напишеш diskmgmt.msc в старт менюто (Управление на дискове)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак не става дори и така, с главни букви са, флашката я форматирах първо като 2 ГБ после и не стана, после пробвах като 1 ГБ и пак не става не я намира 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.12.2018 г. в 12:04, Димитър Иванов написа:

Проблема е следният, като сложа флашка, за да му ъпдейтна версията до 4.83, не може да ми намери флашката

Пробвай с друга флашка, щом тази не я "вижда"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Dimitri FTW
      Искам да питам дали PS TV си заслужава сега.
      Информация зя пс тв :
      http://www.digital.bg/novini/какво-представлява-устройството-sony-playstation-news43566.html
    • от mehomax777
      Здравейте имам playstation 4 и незнам как , но на него има вирус , който не му позволява да тръгне след ъпдейт.
      Благодаря предварително.
    • от Станислав Великов
      Здравейте, от известно време имам плейстейшън 4 и до сега не бях си купувал игри от Playstation Store. Добавих дебитната си карта, но когато се опитам да купя играта ми казва: "Тhe credit card information is not valid." Информацията е както трябва, четох че трябва информацията от акаунта да бъде същата като на дебитната карта (адрес, град...). Направих го и пак същото. Благодаря!  
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване