Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 21 минути, sky1 написа:

в България няма много руснаци

Има-няма 70000 и още 3433873 над 45 годишни българи изучавали и поназнайващи руски.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.12.2018 г. в 6:56, DarkEdge написа:

Има-няма 70000 и още 3433873 над 45 годишни българи изучавали и поназнайващи руски.

Точно така, аз даже си гледам руски телевизии в Белгия в ХД през интернет и ми е през оная работа че някакви си циганета и турчета не разбирали руски.
До сега никой нищо не ми е казал че ползвам р2р протоколи, па не плащам на никакви ВПН-и.
Не знам дали ще е същото, ако гледах френскоезични телевиизии през р2р протоколи.
А и абонамента ми към интернет доставчика е на моето българско фамилно име, та ме знаят че съм мръсен гаден чужденец, па не ме закачат.
Нещо май ги гони параноята някои хора и излишно ги е страх от призраци и фантоми.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.12.2018 г. в 11:12, Белгиеца написа:

Не знам дали ще е същото, ако гледах френскоезични телевиизии през р2р протоколи.

Ами защото не гледаш от торенти. Онлайн телевизия и p2p не е същото. Там не е толкова лесно да се джойнат и информацията за IP-то ти да се провери за 5 сек от властите. А и по телевизията дават какво ли не, кой луд ще се занимава да гледа всичко. Не звучи като конкретен файл да нарушава конкретни права.

на 22.12.2018 г. в 10:49, The Man Of Steel написа:

Доколкото знам магнитното сваляне не можело да се проследи, вярно ли е това или не?

Няма разлика, спрямо нормалния торент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Melmak ® написа:

Онлайн телевизия и p2p не е същото.

със acestream гледам, щото е става веднага и е лесно, филми не гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Белгиеца написа:

със acestream гледам, щото е става веднага и е лесно

Знаем, ний. :D

преди 12 минути, Белгиеца написа:

филми не гледам

Тук вече ме изгуби. Въпреки че такъв лайфстаил започва да става актуален, предвид качеството на изкуството напоследък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.