Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Бих искал да попитам каква led rgb лента да си взема за компютъра ? Попринцип бих искал да се свързва към rgb header за да мога да ги свържа към rgb вентилаторите и да са синхронизирани . Виждам , че има много опции . Търся към 30 сантиметра , но да може да се разделя на 2 части . 15 да е в горната част и 15 в дясно като посредата да има нещо като удължител за да може да обере горния десен ъгъл на кутията . Или една цяла лента 30 санта . Гледам , че има стандартни с двойно залепящо и опция с магнитно залепяне . Ако може разбира се цената да е около 20-30 максимум . Според вас по-добре да бъде с контролер или да са свързани с rgb вентилаторите и да са синхронизирани ? Притесняваме цветовата разлика в RGB вентилаторите ми (Raidmax NV-R120TP RGB) и самата ргб лента . С asrock дъно съм и контролирам вентилаторите с asrock rgb led програмата . Може би този кит ще ми свърши работа , но мисля , че ще трябва да купя един extension за да мога да го свържа към вентилаторите .  Надявам се да сте ме разбрали какво търся ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли евтинджоски ленти по метър в левчетата ви? Няма нужда да е специална лента пък специални кабели и т.н.

Не ти знам кутията,иначе спокойно може да си лепнеш метър лента на 3 от страните и да я вържеш към другата купчина светулки. Аз поне бях направил така на старата ми кутия , но само в един цвят и я бях вързал като МакГайвър с дъвка и медна тел към един кабел за вентилатор...

Вече дали ще светят абсолютно еднакво с вентилаторите е отделен въпрос. И ако случайно дойде нанагорно на хедъра (едва ли) може последните диоди да са малко по-слаби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване