Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля, че от заглавието е ясен проблема. Предполагам просто е умряла, но нито е стара, нито съм записвал често върху нея, та се надявам да е софтуерен проблем. Приложил съм снимка от  device manager-aUntitled.thumb.png.b59d43a09639aa94131b41003ce25f5c.png

На друга машина, която е с Уиндоус 7 ми дава грешка, че не може да инсталира драйвер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом и на другата машина не се разпознава е за боклука. Ако е в гаранция, прати я да ти я сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повреждал съм нови флашки, защо да не повредиш и ти, става много лесно? Флашката е олицетворение на повреда и загуба на данни!

- Флашка 8GB - записвал съм на нея два пъти. Мъртва!

- Флашка 64GB (с хардуерно заключване) - записвал съм на нея два пъти без изтриване на данни, първия път 500MB, втория път 2GB. Мъртва!

Как става, давам пример за втората 64GB: започваш да прехвърляш данни, сбор от малки файлове. Примерно 100 файла - общо 70MB. На 80% от прехвърлянето скоростта намалява драстично. Започва трудно прехвърляне и в един момент зависва на един файл. Чакаш търпеливо 10 минути, но процеса по прехвърляне не работи. Принуден си да го прекратиш, но не можеш да го сториш по никакъв начин. Принудителното спиране е равно на гасене на компютъра или дърпане (изваждане) от USB порта докато пише! След принудителното спиране имаше интересна повредата - боцкаш и започва масова бомбардировка от звуци на включване на устройство и премигване. Подканва те на всяка една секунда да правиш формат. Ако окажеш формат, изписва, че не може да форматира. Няма възможност за никакви манипулации и формат, тъй като устройството не се разпознава и от Линукс и от Windows и постоянно се самоизключва. Това се казва майсторска повреда на икуство от класа! Да нямаш никакви шансове, все едно е заложен код, писана е програма да ти е гадно. За голямата се съмнявам, че е менте! Има и компакт дискове ментета, така Sony имаха дефектни DVD с капацитет 2GB.

Така че колко си я употребявал няма никакво значение! Флашка ли е - пиши го кофа! Всеки момент ти изгубва данните! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, N1K17Y написа:

Приложил съм снимка от  device manager-a 

Той не е интересен. Покажи снимка от Disk Management.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, RudeBoy написа:

Той не е интересен. Покажи снимка от Disk Management.

И там не се показва

Untitled.thumb.png.aec4fc853987f114393c7523e24b3cf1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом и тук я няма - според мен е за боклука. Или за подмяна, ако е гаранционна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване