Премини към съдържанието
NCS 121

Изсушител за обувки ( Заслужава ли си? )

Препоръчан отговор

Имам намерение да си взема такава джаджа... Но не незнам до какво ниво ще ми върши работа, и дали си заслужава парите най-вече! Някой от форума използва ли или е ползвал преди такова нещо... Споделете мнение дали наистина си заслужава. Благодаря!

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ко? Не!
Sent from my SM-J710FN using Opera browser.
(:aacffe20430c9a65ff22cca026e4c06e.jpg

Искам адекватен отговор.. А не просто да се пише ей така... най-вече глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У дома имаме един съветски изсушител и за няколко часа, на "бавен огън" обувките изсъхват. Тия новите неам идея как са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно НЕ съм конкретизирал достатъчно поста си... Това имам предвид.... Някой от вас изоолзвал ли го е, безопасно ли е?17d20c31aef5c32e72c40c1c95d11f60.jpg&key=fcc232f79ae1d6ecb603ea8bc61ba019f9d60ab4405b3d941de2123b8596f997

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- добре си купувай качествени обувки, непропускащи вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По- добре си купувай качествени обувки, непропускащи вода...

Не е само това причината, пък няма такива Китайски обувки които не пропускат на 100% вода. Това нещо искам да го ползвам за затопляне на самите боти. Тоест да го ползвам 2 in 1 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да пробваш как е, 10 лв. къде не си ги дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, NCS 121 написа:

Имам намерение да си взема такава джаджа... Но не незнам до какво ниво ще ми върши работа, и дали си заслужава парите най-вече! Някой от форума използва ли или е ползвал преди такова нещо... Споделете мнение дали наистина си заслужава. Благодаря!

Не ти препоръчвам. Така съсипваш обувките. По-добре си купи 2 чифта и ги сменяй. Друго, което мога да ти предложа е да си вземеш спрей против намокряне и да пръскаш върху кожата на обувките. За няколко дена обувката е защитена от вода. След това пръскаш отново. Проблема обаче със сегашните обувки, които се продават в България е подметката. Тя се намокря и от там се мокри и обувката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си мисля че по ефективни ще това с адаптор

HTB1OInAPXXXXXXzaFXXq6xXFXXXH.jpg

преди 1 час, Емил Костов написа:

Друго, което мога да ти предложа е да си вземеш спрей против намокряне и да пръскаш върху кожата на обувките.

спрея е скъпо, да ги намаже с свинска мас

животните не си пръскат с спрей козината а е омазняват :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не е скъп, но може да си вземе и гъша мас. Продава се и е евтина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Без умствен капацитет написа:

аз си мисля че по ефективни ще това с адаптор

HTB1OInAPXXXXXXzaFXXq6xXFXXXH.jpg

спрея е скъпо, да ги намаже с свинска мас

животните не си пръскат с спрей козината а е омазняват :wink12:

:biggrin: С тия 2 вата обувките ще ги сушиш 2 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Емил Костов написа:

Не ти препоръчвам. Така съсипваш обувките. По-добре си купи 2 чифта и ги сменяй. Друго, което мога да ти предложа е да си вземеш спрей против намокряне и да пръскаш върху кожата на обувките. За няколко дена обувката е защитена от вода. След това пръскаш отново. Проблема обаче със сегашните обувки, които се продават в България е подметката. Тя се намокря и от там се мокри и обувката.

Благодаря ти много за точния коментар който сподели!  Ще потърся спрея.. дано да го предлагат във железарията "Комплекс 2000" (Атаген).. Понеже живея съсвсем на близо до нея.

Весели Празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ония които гледаше за 10 лева - ти вярваш ли си, че за тази смешна сума, ще ти върши работа? Качествените стоки са скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, може и да върши, то няма кой знае какво вътре- един нагревател. Ако е вярно това:

Цитат

• Температура на нагряване – 65-80 градуса.

може и да ги суши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Ония които гледаше за 10 лева - ти вярваш ли си, че за тази смешна сума, ще ти върши работа? Качествените стоки са скъпи.

какви 10 лв ви гонят - отговора е мас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо в железария ще търсиш спрей за обувки?

Ами гдье.. в магазин за обувки ли. Естествено че във ж€л€зария, която е добре развита, и има много стоки. Ако няма там.. във Практикер 100% ще имат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване