Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, ако може да ми кажете коя конфигурация ще е най-добре за gaming за тези пари, ще съм ви много благодарен. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор имаш ли и какъв, ако не ще се включва ли в цената? Някакви налични части?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9461552F.png

Като има в листата и Ryzen 3 2300X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Altio написа:

Имам само монитор, нищо друго.

Модел?

Клавиатура, мишка и средство за слушане?

Количка + видео карта до 350 лв. - 570/470/1050Ti/1060 3-6GB - нова/употребявана.

В скоро време добавяш втора банка памет, а на по-късен етап и ССД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, промяна в бюджета, ще ми трябва и нов монитор за около 150 лева, т.е. бюджетът става 1250 лева. Иначе всичко друго от периферията си имам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламена Антонова
      Здравейте!
        Първо искам да се извиня ако има вече подобна отворена тема или темата ми не е за тук. 
        С приятелката ми искаме да си вземем конзола. Живеем на квартира и телевизорът е от на баба ми абитуриентската. Имаме планове да си вземем телевизор, който поддържа 4k или поне HD, но няма да е в близките няколко месеца. Игрите, които искаме да разцъкаме са 2019 edition-ите на Fifa и NBA. Tekken, Mortal десятката или по-стара. Евентуално Gran Turismo или някоя друга с коли/мотори, която поддържа multiplayer. Предпочитаме Playstation, но след Вашата помощ може да се спрем и на Xbox, зависи какво ме посъветвате.
        Със сигурност ще си я вземем от olx. Още едно от колебанията ни е да си я вземем от частно лице или хакната от многото потребители, които се занимават с конзоли и продават количество (аз лично мисля, че са демо версии или мостри, но може и да греша). Според Вас кой е по-надеждният избор? 
        Също така не можем да направим избор между Playstation 3 или Playstation 4. Навсякъде четем различни мнения, различни плюсове и минуси. 4ките прегрявали, трябвало да си платиш за multiplayer и прочее (не знам колко е вярно). Няма да използваме магазина им, няма да играем online, но до колкото разбрах, някои от 4ките поддържали 4k картина (мисля, че беше Pro-то). Относно 3ките - ще дадем по-малко пари, а реално игрите, които искаме тръгват и на 3ки. 
        Играла съм и на xbox, разлика лично не виждам освен, че аналогът е на друго място. Наскоро излезе нов вид Xbox, доста съм се зачудила и за него. Нови в Технополис бяха по 400/500лв.
        Не съм фанатик, не съм гейминг маняк, нямам претенции да имам най-мощното и най-доброто на пазара. Не желая да давам пари за допълнителни екстри, които няма да ползвам. 
        Моля Ви за помощта Ви! Да ми кажете Вашето мнение! Със сигурност повече разбирате от мен, аз знам само как да играя. 😁 
        Благодаря на всички предварително, които ще отделят време да прочетат и отговорят на темата ми! 
        С уважение, 
      Пламена Антонова 
    • от The Conqueror
      Здравейте хорица, искам да попитам относно ъпгрейд, тъй като разполагам със следните неща:

Mobo: ASROCK H97M pro4
      CPU: i3-4170
      GPU: AORUS GeForce® GTX 1060 Xtreme Edition 6G
      Monitor: ASUS ROG SWIFT PG248Q Esports
      Ram: 2x4- 8gb- Adata Gaming Series
      HDD: Toshiba 1TB 7200rpm
      Бюджета не е от значение
      Ясно ми е че ще трябва SSD и повечко рам, след като се има предвид че е ДД3(злетаче), но за процесора не съм мн сигурен.
      Ta, към въпроса> Кой процесор ще е най-добър за видеокартата ? (Ще се използва за тежки игри  и програми)
      Или пък, да оставя дд3-ката и да премина към чисто ново мобо с процесор и рам... давайте акъл!
    • от Ozirra
      Привет!

Съвсем наскоро се сблъсках с този въпрос, породен и дискутиран от един познат ей тук: https://techgeek.bg/blog/zashto-vse-oshte-igraia-na-moia-ps3-poveche-otkolkoto-na-ps4

Аз лично не съм се и докосвала до PS3, но няколко игри хванаха окото ми. Downgrade ли е или си заслужава реално да пробвам PS3-ката?
      Thank you
    • от D. Nenkoff
      Здравейте, искам да закупя лаптоп за игри с максимална цена до 2500 лв. От мнения на приятели съм се ориентирал към HP. Отворен съм за други предложения (нека да са с директен линк), но моля ви без MSI. Засега съм се спрял на това. Също така ако някой има впечатления от GTX 1650 моля да ги сподели. Благодаря ви предварително.
    • от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
  • Дарение

• Добави ново...