Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз се страхувам да остана без приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпадам в ужас някой да ме вози в колата си.Предпочитам аз да карам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От хлебарки, скакалци и пълзящи насекоми Публикувано изображение А иначе - най- много ме е страх от самотата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами май от доста неща така като се замисля: от насекоми и гадини, от бездомните кучета, от високото, от това да плувам надълбоко. Но това са не толкова важни неща. Най-много се страхувам да не загубя близък човек. Вярно е че времето лекува, но мисля че е в природата ни да се страхуваме. Ако имаше някой който да не го е страх от нещо, той нямаше да е човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам, мисля, че доста хора (повечето момичета) се страхуват от насекоми и пълзящи гадини. Аз изпитвам страх само от паяци, изпадам в паника, като видя паяк, някакъв ужас. Всъщност не знам защо се получава така, като се има предвид, че са много по-малки и с един удар мога да го убия. Но само като видя паяк и се парализирам. Иначе от другите дребни животинки изпитвам само погнуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страховете ми са свързани единствено с децата ми.Само мисълта, че може да им се случи нещо лошо ме води до безсъние и нервност.Бъдете живи и здрави всички деца и се пазете! Публикувано изображение

Редактирано от meri1966 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както много други, така и аз се страхувам най-вече от неизвестното и от тъмния тунел на смъртта, който не знам къде води :wors:

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме е страх много от здмиите като видя някъде такъв изрод на свобода направо настръхвам целия

Редактирано от Foka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам много и различни страхове. Най-големият ми страх на този етап е,че няма да успея да намеря този който търся от дълго време.Гледам сините му очи,силно изразената му трапчинка на брадичката и.....толкова.Дали има сайт ,в който да откриеш някого по снимки...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхувам се от тъмнината и високото.Също изпадам в ужас когато някой кара бързо и аз съм в колата.Направо ми се свива стомаха.Най-много обаче се страхувам от самотата.Страх ме е ,че понякога казвам неща за които после съжалявам и наранявам хора които не го заслужават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото от което се страхувам до смърт е да не загубя някой от хората, които обичам и без които не мога. Страх ме е да не бъда разделена от тях безвъзвратно. Всичко друго мога да понеса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо място ме е страх за здравето на семейството ми. Да остана без приятели. Самотата. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като прочетох това и останах с впечатлението че съм бил доста резервиран с предният си отговор,затова да допълня че съм напълно съгласен с теб! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх ме е от единствено сигурното нещо в живота- смъртта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх ме е от единствено сигурното нещо в живота- смъртта.

Публикувано изображение Аз се страхувам от раздялата,

смърт на близък или да се разделя

с хора на които държа и които обичам. :)

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много ме е страх от смъртта,от природните бедствия като наводнения,земетресения.... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх ме е от загубата на приятел.Случи ми се и не искам за нищо на света да се налага да преживявам подобно нещо.Не ме е страх от моята смърт,но ме е страх от болка(физическа)....не съм от най издръжливите,а и не обичам да ме боли.Страхувам се какъв родител ще бъда...май най-много от това ме е страх И по тривиални неща като....страх ме е от богомолки и всякакви насекоми....:grimace:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единественното нещо от което се страхувам са катастрофите :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... 3 месеца по-късно.... вече ме е страх и от хората... Хора непознати, без лица, които присъстват в живота само като глас от телефонна слушалка, като букви на монитора....

От това всеки го е страх...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... 3 месеца по-късно.... вече ме е страх и от хората... Хора непознати, без лица, които присъстват в живота само като глас от телефонна слушалка, като букви на монитора....

Хей!

Не се страхувай. Обичай ни.

И ние ще те обичаме.

:angry:

Редактирано от Вало (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

chain_reaction,не забравяй,че всичко е в главите ни.Просто не взимай нито себе си,нито околните не сериозно......красивите мигове идват без да ги очакваме и без да сме ги търсили. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх ме е - да си отида без да съм успяла - да кажа на някого че го обичам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...