Премини към съдържанието
qnkov

Как да се свържа със фейсбук?

Препоръчан отговор

Как мога да се свържа с тия тапанари от фейсбук? Постоянно някакви реклами ми се активират в мениджъра, дето не съм правил и някакви пари се отчитат там. Аз ги спирам, трия и пак се появяват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък .... ето къде е описан проблема ти .... ако не използваш английски, то го отвори през "Гугле преводач"

Успех с тъпаците! :)

А тук нещо на български език ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/business/support/topic/ad-account-settings

Тоя има начин за деактивиране на тоя акаунт, въобще не съществуване. Нямаш повече меню надолу. Как въобще да се отъвртвеш от тоя акаунт. 

http://prntscr.com/lw1k8w

Само това меню имаш, а на клипа има още надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А туй скива ли .... че тъпаците са ти дъли възможност да ти помогнат .... се как искаш некой от туа да ти превежда на тъпанарски .... :)

Се ... телефон не видях, ама ако си достатъчно интелигентен ша им намериш телефонния номер .... :)

Да ти кажа не са ми от приятните хора тез тъпаци и за туй не им поддържам в телефонния си указател номера им .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писал съм на тъпаците, но още нямам отговор. И самият факт, че помощните им клипове не отоговарят на действителността, си е пълна тъпотия. Никъде не намирам как се деактивира този ads manager акаунт, нито по клиповете им, нито като опция го виждам някъде. А някакв реклама си е вървела, направила 25 долара, с лимит 600 долара. Нямам дебитни карти добавени, но ако накрая ми пратят сметка, ще им...

http://prntscr.com/lw1zw2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук по мое мнение би следвало да можеш да управляваш

преди 2 часа, qnkov написа:

ads manager

.... т.е. можеш да правиш някакви настройки ....

Принципно разучи браузера си и виж дали през него не можеш да премахнеш досадните реклами ....

До колкото схващам, въпросните тъпанари ти предлагат срещу определено заплащане да направят така, че за твоя акаунт да не ти пускат въпросните реклами, т.е. май требе да им станеш един вид VIP  клиент .... :)

Чудно ми е .... след като изпитваш досада и някакъв вид неприя̀зън към въпросните тъпанари що си тровиш съзнанието с въпросната проблематика ....

Уви така е .... за някой неща требе да си платиш .... :)

п.п. И аз се дразня когато по телевизията ми пускат реклами, но за сметка на това мога да си гледам два филма едновременно :) или пък да задоволя някоя и друга физиологична нужда .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не си разбрал за какво иде реч. Навремето си направих адс мениджъра да разпространявам мой сайт, след което изтрих тази реклама и приключих. И последно време автоматично ми се правят реклами в мениджъра и ми се разпространяват някакви реклами за хървати, албанци и т.н., които се заплащат от моя профил и баланс, следователно фейсбук след това ми връща парите, като ми блокира и адс мениджър акаунта, заради "неестествена дейност от акаунта ми", след което пак започват тия неща и в момента ми изписва, че до 9 януари имам някаква сметка от 4 долара, която ще ми се таксува. Разбира се, не я разбрах. Отдавна съм премахнал дебитни карти и т.н. 

Моят въпрос бе как да се ракзарам от тоя адс мениджър, но изглежда НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗТРИЕШ. Успях да се добера до чат с някаква тъпанарка от фейсбук, която ми каза, че нищо не може да направи, аз да си деактивирам кампанията, и рекламите к 'вот стане. Като цяло фейсбук засега ми е деактивирал адс менидж акаунта заради "неестесдтвената дейност от моя страна". Но уви, утре може пак да се пусне и тия реклами отново да завалят. А как се правят и какво става, само те знаят. Навярно може да е нещо от тях, техен си номер. Няма как някой да ми влезе в акаунта, точно в моя, и да пуска тия реклами, сякаш ще ми уцели 15-те символа на паролата. Това е като с Теленор. Влизаш в гугъл магазина, теглиш си приложение и изведнъж "автоматично ти се праща съобщеие от телефона и се абонираш за някакъв сайт. А това съобщение въобще не изписва, че е пратено от телефона ти, но си се абонирал с такова". От теленор не знаят нищо и не мога да направят нищо, но все пак те таксуват. 

Реално е страшно да имаш където и да е регистрация и да влазаш въобще някъде. Случват се неща, без да ги искаш. Ако знаех как да правя и аз така пари, щях. Тъй че не тая омраза. Просто ме е яд, че не знам номерата им.

В края на крайщата, засега уж съм с деактивиран адс мениджър и реклмата съм изключил. Чакам отново нещата да се пуснат след някои месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти човек който би подходил с мир към теб!

Успех!

п.п. Ни на йота не съм подходил с омраза към теб. Прощавай, ако съм прозвучал по този начин. Весели празници и късмет през новата година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.