Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди време си купих реплика телефон майка ми знае за него но баща ми не знае. Ако разбере ще ме пребие кажете ми какво да правя! На 15 години съм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи на майка ти, да оправи нещата
нека тя да се обяснява на баща ти
малък си и не разбираш, че жените са тези, дето управляват семействата
от тях зависи, едно семейство ще го бъде ли, или не

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

кажи на майка ти, да оправи нещата
нека тя да се обяснява на баща ти
малък си и не разбираш, че жените са тези, дето управляват семействата
от тях зависи, едно семейство ще го бъде ли, или не

Аз бях пуснал да продавам телефона в olx, обаче не написах че е реплика и човека се обади и започна да заплашва че ще се обади в полицията ако не му върнем парите тя много ми се ядоса че съм направил това и каза че ще се обади на баща ми да му каже истината. Ако го направи аз ще си тръгна от вкъщи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ИванПетров03 написа:

аз ще си тръгна от вкъщи. 

това ще да е поредната глупост на едно дете
не си първия дето така си е мислел
родителите ти, те обичат и да, може да ти се скарат, но това си е в реда на нещата
и ти ще пораснеш, като всички,  и ще разбереш, че на вашата възраст, се правят много глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дръндю написа:

това ще да е поредната глупост на едно дете
не си първия дето така си е мислел
родителите ти, те обичат и да, може да ти се скарат, но това си е в реда на нещата
и ти ще пораснеш, като всички,  и ще разбереш, че на вашата възраст, се правят много глупости

Не, вярвам винаги са обичали повече сестра ми от мен аз каквот Осъм поискаш никога не са ми го купували а тя каквото поиска и го купуват. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще има толкова много драми за един телефон(освен ако не е доста скъп, но щом е реплика едва ли.) Друг е въпроса ако си го купил от някой мангал и вероятно е краден...

Искал си телефон, купил си. За какво толкова мислиш, че баща ти ще се ядоса? Да не би да си искал от него парите за друго нещо уж?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Raze написа:

По-скоро тук може да получи компетентна консултация за проблема си.

преди 13 минути, ИванПетров03 написа:

Защо да им звъня? 

Иване, нима смяташ, че по форумите ще получиш по-компетентна помощ, отколкото от специалисти психолози? Звънни на горещата линия, към която съм да линк по-горе и си разкажи нашироко и конкретно ситуацията. Смятам, че е е много по-полезно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си измамник ще връщаш пари. Или в обявата е трябвало да пишеш "реплика" като тук.  Измаменият винаги може да си търси нещата и да се оплаче, полицията обича лесните и безпроблемни случаи като този, само че понеже си непълнолетен ще викат баща ти да се обяснява и да връща парите вместо теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купил си телефин реплика след това си го продал като не реплика, това е измама и си длъжен да поемеш отговорност за това, не си толкова малък че да не си разбирал какво правиш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Raze написа:

Значи звънни и тук:

http://www.kzd-nondiscrimination.com/layout/

Третият ти линк ще е http://armenskipop.com/ Познах ли? haha.png

преди 5 часа, ice_lion__01 написа:

За какво толкова мислиш, че баща ти ще се ядоса? Да не би да си искал от него парите за друго нещо уж?

Че е извършил продажба, без да има право, че е взел пари с измама и че го търсят да го бият, а не иска да каже взетите по незаконен начин пари къде вече е изхарчил, та не може да ги върне.

преди 1 час, AAUUXX написа:

Купил си телефин реплика след това си го продал като не реплика, това е измама и си длъжен да поемеш отговорност за това, не си толкова малък че да не си разбирал какво правиш. 

Разбрал е какво върши, но е недорасъл да носи отговорност. Някой и цял живот само на години и на килограми растат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, аm-аm написа:

.

Разбрал е какво върши, но е недорасъл да носи отговорност. Някой и цял живот само на години и на килограми растат.

Ще си понесе отговорността пред родителите и ще върне парите на човека който е измамил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случват се и такива неща. Виж това с родителите е малко кофти,щом може и бой да има. Но ако човек е умен и малко повече начетен ,може и да се справи. Има различни приоми,като този който ще се опитам да преразкажа и който го дава като пример за промянна възприятията или казано по различно " психологическо айкодо" :cantbelieve: един американски психолог Чалдини ,мисля че се казваше. Ето едно писмо от една колежанка до своите родители:

"Мама и татко ,пиша ви с малко закаснения , но междувременно с мен се случиха няколко неща . По-добре ще е да седнете. Получих спукване на черепа и сътресение на мозъка , когато скочих от прозореца на общежитието , защото имаше голям пожар. Престоях две седмици в болница , сега имам болки в главата само един път на ден. В болницата се запознах с едно момче , което ми стана много симпатично и след като то като разбра , че стаята в общежитието ми е изгоряла ми предложи да споделя неговата квартира. Аз се съгласих и много скора се разбра ,че ние взаимно се обичаме. Забременях , а знам колко много искате да станете баба и дядо и решихме да се оженим. При  мед. тестовете се оказа  , че момчето има  полова инфекция и  и аз се заразих , та затова сватбата ще стане по-късно! Момчето  не е образовано ,но е много трудолюбиво и знам , че ще го посрещнете с отворени обятия.

Разбира се , че всичко това което ви написах не е ВЯРНО! Няма ни пожар , нито болница , нито съм бременна  е семестъра го завърших с двойка по химия и тройка по история , но ви обещавам че другия семестър ще ги поправя! С обич...."

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, bigiadri написа:

Случват се и такива неща. Виж това с родителите е малко кофти,щом може и бой да има. Но ако човек е умен и малко повече начетен ,може и да се справи. Има различни приоми,като този който ще се опитам да преразкажа и който го дава като пример за промянна възприятията или казано по различно " психологическо айкодо" :cantbelieve: един американски психолог Чалдини ,мисля че се казваше. Ето едно писмо от една колежанка до своите родители:

"Мама и татко ,пиша ви с малко закаснения , но междувременно с мен се случиха няколко неща . По-добре ще е да седнете. Получих спукване на черепа и сътресение на мозъка , когато скочих от прозореца на общежитието , защото имаше голям пожар. Престоях две седмици в болница , сега имам болки в главата само един път на ден. В болницата се запознах с едно момче , което ми стана много симпатично и след като то като разбра , че стаята в общежитието ми е изгоряла ми предложи да споделя неговата квартира. Аз се съгласих и много скора се разбра ,че ние взаимно се обичаме. Забременях , а знам колко много искате да станете баба и дядо и решихме да се оженим. При  мед. тестовете се оказа  , че момчето има  полова инфекция и  и аз се заразих , та затова сватбата ще стане по-късно! Момчето  не е образовано ,но е много трудолюбиво и знам , че ще го посрещнете с отворени обятия.

Разбира се , че всичко това което ви написах не е ВЯРНО! Няма ни пожар , нито болница , нито съм бременна  е семестъра го завърших с двойка по химия и тройка по история , но ви обещавам че другия семестър ще ги поправя! С обич...."

Това е толкова тъпо, колкото вица, при който полицай обяснява деликатно ситуацията на човек:

- Умря жена ти, децата ти, родителите ти. Аа, шегувам се, късметлия си, умря ти само еди кой си.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ice_lion__01 написа:

Едва ли ще има толкова много драми за един телефон(освен ако не е доста скъп, но щом е реплика едва ли.) Друг е въпроса ако си го купил от някой мангал и вероятно е краден...

Искал си телефон, купил си. За какво толкова мислиш, че баща ти ще се ядоса? Да не би да си искал от него парите за друго нещо уж?

Не просто ще ми се скара че съм купил реплила без негово позволение, телефона струва 160 лв и са от мойте пари 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.12.2018 г. в 11:14, ИванПетров03 написа:

Защо да им звъня? 

Да ги чуеш как са, що са... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.12.2018 г. в 20:03, ИванПетров03 написа:

Не просто ще ми се скара че съм купил реплила без негово позволение, телефона струва 160 лв и са от мойте пари 

А трябва наистина да те понабие сериозно, та следващия път като се помислиш за голям тарикат, да ти държи влага. Купил телефон реплика, който се мъчи да пробута за истински "на някой галош в олекса", нали? Само че в олекса далеч не всички са галоши, както си мислиш ти и се радвай, че купувача не те е намерил та да ти я навре в дупето тая реплика, дето "случайно си забравил" да споменеш че е реплика. И щом те е страх, явно си наясно че баща ти не пасе трева и нема се върже на версията със случайностите, и ще те ошамари заради селяшко- бизнесменския нюх дето си го проявил, та да пресече в зародиш подобни мераци. Та, отивай да целуваш ръка и се моли за милост... Щото си извършител на безбожна мръсотия,която дори на нас тук се опитваш да пробуташ, като наивна грешка.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ОдаР написа:

не те е намерил та да ти я навре в дупето тая реплика

заради селяшко- бизнесменския нюх

Занули го отвсякъде. :lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Занули го отвсякъде. :lol6:

Е то зашито с бели конци ебати...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ОдаР написа:

Е то зашито с бели конци ебати...

Оправи ми настроението това. :wors:

От лани не се е мяркал Иванчо. Може да е заживял в кашончето. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Оправи ми настроението това. :wors:

От лани не се е мяркал Иванчо. Може да е заживял в кашончето. :D

Значи е жив и здрав. Иначе щеше да има теми "баща ми ме бие" или некви подобни.   :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.