Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Callipso написа:

От трета страна, ако темата и в темата се обсъжда зряло "проблем", а не комплекси, би могла да е полезна и за мъже и жени.

За да се обсъжда зряло даден проблем е необходимо в обсъждането повечето хора да са зрели и поне възпитани, ако не друго.
В случая тук осезаемо се усеща липсата на зрялост в пишещите, а за култура на общуване да не говорим...

преди 1 минута, Белгиеца написа:

...

Подбирайте си изразите, които използвате в различни теми и раздели във форума и пребиваването ви тук ще бъде дълго, безпроблемно и безаварийно!
Да не се повтарят селяшките простотии от този пост!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Абе я си пийте редбула и си яжте лобстерите че само туй ще ви остане."

би казал BMW Маниак светла му памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.01.2019 г. в 21:58, Белгиеца написа:

Много се надяваш ти, ама това е като да си правиш сметка без кръчмар.
Оня ако просто е решил само веднъж да я уважи и после да изчезне окончателно, горе долу тя нищо не може да направи.
Особено ако си е легнал с нея по милост, от добро сърце, въпреки че е бил яко разочароват от това как тя изглежда или как тя се е държала вечерта от самото начало, т.е. доста преди да стигат до кревата. Нали са яли там, приказвали са си и тя може да е казала нещо което да му е дало знак , че се е прекарал че въобще е искал да ходи при нея.
Например аз съм атеист, не вярвам в съществувнето на божества, а ти си ми сготвила мусака и е много вкусна обаче докато я ядем ми казваш че практикуваш йога и вярваш в прераждането. Еми душа, аз ако съм бил със сериозни намерения да си търся булка за женене, с подобни ирационални вярвания си неподходяща с 100% сигурност за мен. И ще е могло да не съм в състояние да стана и да си тръгна веднага, ако преди това съм имал добро мнение за характера ти и ако си добре изваяна. Ще ме е хванало едно такова шубе да не вземе да се скъса презерватива и да родиш дете после от мене, че е щяла да ми омекне висулката като нищо. Щото да ми родиш дете, което ще е вярващо в религии, за мен си е катастрофа отвсякъде. И в България набожните съдийки като дават децата на майките да ги отглеждат, направо си е неприемливо прекарване от моя гледна точка. 

Много нечистоплътие, дребнавост, пресметливост откроявам в поста ви. И не разбирам защо е тази арогантност, завита в този безскрупулен, студен сценарий от ваша страна. Интерпретацията е ясно, че е ваша и олицетворява вашите мисли и маниери, вашият опит и вашата посока, но аз се радвам, че не всички мъже разсъждават сходно, че иначе няма да мога да се омъжа. Тежко на жените, ако всеки мъж мислеше така, както вас. Сигурно се случват и такива ситуации, които описвате, но е много деградирало отношение като цяло във интимен план и сюжет. Да не употребя "жестоко и безсъвестно ". Не ме интересува защо някой би правил полов акт от снизхождение или от съжаление. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Inana.. написа:

Много нечистоплътие, дребнавост, пресметливост откроявам в поста ви.

И не разбирам защо е тази арогантност, завита в този безскрупулен, студен сценарий от ваша страна. 

Без пресметливост вероятността да стана част от статистиките на развелите се е щяла да е 50%. А аз не се развеждам от дълги години и съм се женил точно само веднъж.

По второто цитирано изречение, еми вид уреждане на сметки от моя страна с определено харектерно поведение на част от жените в родината ми. Случвало ми се е да се сблъсквам с прекалени изисквания и прекалени претеции и даже капризи на млади жени в София, които са били на мнение, че някой ако иска да успее с тях, трябва да се унижава да им пада на колене и да им сваля звезди от небето. Даже още в гимназията го имаше това нещо с определени съученички връснички.
Естествено успех с подобни жени не съм имал, независимо от външния им вид. За мой късмет, на 19 годинки срещнах една чуждоземка студентка по медицина в София която въобще не беше като нашенките с които не се разбирах въобще. Благодарение на тази чуждоземка ми стана ясно, че въобще не си струва да им обръщам внимание на нашенките, които се имат за голяма работа и са с прекалено завишени претенции, даже и да са красиви. Като ги знам част от тези хубавици за какви мъже се омъжиха после и ми е топло на душата аз как съм успял да се оженя и най-вече , че не се развеждам както те са направили отдавна.

Та така, една жена не е с нищо повече от един мъж. Ако иска мъж на място, трябва да поработи върху себе си и да стане с привлекателно поведение. Иначе ще е - каквото повикало, това отговорило - както е направил този от когото има оплакване в първия пост на темата.

Тъй де, мъжка солидарност от моя страна, срещу женска солидарност от ваша страна.

Темата е пусната с цел, една жена да си отмъсти задочно на един мъж който не я иска. И е пусната на мъжки техничарски форум, не е пусната на женски форум, нали така. Целта е да бъде унижен някой си неизвестен. Но той не е поканен тук да се защити. Е, аз го защитавам, адвокат съм му.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.