Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Suzuki Swift GTI

Препоръчан отговор

Здравейте , някой ако предлага или някой негов  познат има suzuki swift gti би ли ми писал или звънал на: 0882034423 

търся да купя !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivanovr написа:

Здравейте , някой ако предлага или някой негов  познат има suzuki swift gti би ли ми писал или звънал на: 0882034423 

търся да купя !

Това чудо трябва да го търсиш по моргите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivanovr написа:

има но не ми харесват

Е ти ако в сайт за продажба на автомобили не си харесаш автомобил какво очакваш. Но пък може и тук да ти се усмихне щастието, макар че се съмнявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Емил Костов написа:

Е ти ако в сайт за продажба на автомобили не си харесаш автомобил какво очакваш. Но пък може и тук да ти се усмихне щастието, макар че се съмнявам!

ами дано да се намери някой с такава колица !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Clarisse Curie
      Внимание! Съдържанието е "кифленско", "глупаво", "губивреме", "тъпо", "дълго до Луната и обратно", "отегчаващо" иии "скучно"!!! Ако някоя от тези дефиниции ви идва на ума, когато прочетете заглавието, моля НЕ продължавайте да четете! На хейтове, нападки и критика не обръщам особено внимание, на подигравките също. Не си хабете труда да хейтите, ако не ви харесва, съжалявам. Това е положението. Голяма част от информацията долу не съм си я изсмукала от пръстите, чела съм и съм гледала много видеа, списания, книги, статии по темата.☺️ 
      Така, предупредих ви и се извиних, ако не ви хареса. Сега продължаваме с останалите хора, които искат да прочетат нещо "по-така" за къдравата коса. По пубертетски казано "Ей ся ша ва запалА!" 😂
      ...Привет на всички! В тази тема бих искала да споделите какви грижи полагате за вашата коса, продукти, маски, съвети, трикчета, експерименти, прически и всичко друго, което ви интересува и/или правите с косата си. Ако сте къдравелки или с чуплива коса, се надявам това да ви е интересно и полезно за четене (дори и да го знаете 😊)В Тийн Зоната е, защото аз (като тйнейджърка) мога да ви кажа как се грижа за косата си сега. Косата, както и грижите за нея  в тази възраст са по-различни от тези на възрастните хора (например). А сега ще ви споделя няколко неща за моята коса:
      - с къдрава коса съм (3А-3В, ако ви говори нещо 😁), непокорна, гъста и тежка, както и суха в краищата и по-мазна в корените (знам, че обикновено къдравата коса е суха, но в пубертета се отделя повече себум, вещество, отговарящо за "мазността" на косата а и не само)
      - не расте много бързо (всъщност правата и къдравата коса растат с една и съща скорост, но при къдравата това не си личи, защото тя се "навива" на масури и един вид изглежда, че по-скоро се сгъстява, отколкото да расте на дължина.). Или както аз обичам да казвам - Расте ми, но не надолу, а настрани! 😂
      - постоянно чувате неща от сорта на: "Защо не си я изправиш, ще изглежда чудесно!" , "Ти въобще сресваш ли се?", "Защо и как така ти седи косата?!", "Може ли да я пипна (да, мачкали са ми косата, увивали са я около пръстите си, дори са ми слагали химикалки и моливи в нея!)?" или пък, любимото ми - "Имаш толкова много коса!"
      - чели сте в доооста английски/американски (чуждестранни) сайтове какви продукти как и откъде да ги взимате, какви прически са подходящи, маски за косата ви, но...на български има толкова малко информация, сякаш тук хората с къдрава коса са изчезнали...
      - когато си правите "разхвърлян кок" (Messy bun) го правите 20 пъти, докато не се получи нещо...приемливо рошаво същество с вечно стърчащи косъмчета и кичури. Същото важи и за "слабо вързаните опашки" (Loose ponytail), поне при мен
      - ако си държите химикалката, да кажем, близко до косата и си врътката в ръка изведнъж тази химикалка...се загубва в необятно рошаво изглеждащо пространство - косата! Не знам дали ви се е случвало (на мен да, често, даже нарочно са ми слагали и други предмети в косата 😒), но ако да - сещате се за какво ви говоря
      - относно продуктите, които използвам - първото нещо, срециално за този тип коса, което си купих беше балсам за къдрици на Syoss, купувала съм си шампоан за къдрици на Velnea, спрей Cameleo. В момента имам шампоан Dream Long Elseve (защото искам косата ми да расте 😇), както и Balea Curl шампоан, балсам съм ползвала с розова вода (добре подейства, пишеше, че е за всеки тип коса). 
      - маските, които си правя - бадемовото масло нанасях на косата си преди къпане (горе-долу 2 пъти в седмицата, по-честото е вредно за къдравата и чупливата коса) и втривах в корените, после слагам и по цялата коса. Краищата на косата също са важни! Слагам найлонова шапка и стоя 45 мин. - 1 час. Измивам косата 2 пъти с шампоан и след 2 измиване слагам балсам. Изплаквам и него 4 минути (горе-долу) след това. Чай от мента, коприва или мащерка (редовно пиене спомага за растежа и гъстотата на косата, но аз лично чай много не пия) - сварявам от 1-2 пакетчета в купа чай. Запарвам го, като я покрия. Изчаквам хубаво да изстине и след като си изкъпя косата го изливам върху нея. Престоявам (под душа) към 15 мин. и изплаквам с хладка вода. Отскоро ползвам кокосово масло - чувала съм за свойствата му върху цялото тяло, съответно косата също. Отново преди баня (трябва да се размрази след хладилник, държа го в спрей бутилка) пръскам в ръка и слагам  в корените на косата. Масажирам и разнасям още по косата и връхчетата специално. Найлоновата шапка за 1 час и я мия доста добре (много важно е добре да се измиете, иначе ще бъде мазно и няма да ви хареса). Изплаквам с хладка вода. Понякога дори, след кокосовото масло не ми трябва балсам, вие също преценете, ако смятате да правите маската 😊.
      - важно нещо, неслучайно 2 пъти казах - изплаквайте с хладка вода! Винаги, много добре влияе на косата ви. Чела съм, че топлата вода отваря кутикулите на косата и това е добре, за да навлязат продуктите и естествените в-ва от маските в тях. За завършване на банята обаче, освен полезна за цялото тяло, хладката вода е добра и за косата. Тя затваря кутикулите и заглажда (не изправя, а заглажда) косъма и го прави по-малко "уязвим" на външните влияния (влажен въздух, маши, преси, сешоари). Аз от 1 година винаги я изплаквам с такава вода, препоръчвам ви го.
      - ако преди лягане забележите (това и досега ми се случва редовно, нарича се frizz), че къдриците изглеждат неоформени и бухнали (няма нищо лошо да изглеждаме като лъвчета, ама😊...) може да ги напръскате с вода. Първо сресвате (винаги с гребен, по възможност със ситен такъв) и после смело пръскате. Не обаче да я "окъпете", нека бъде достатъчно влажна, а не мокра. Намачквате, намачквате обилно и хубаво и сутринта ще има видими резултати. 
      - сигурно знаете, че сатена и коприната запазват естествената структира на косъма, докато спим. Ако да - може да си купите сатенена (аз спя на такава, за коприната не знам и нямам засега) калъфка и да пробвате, ако не, потърсете в Интернет информация. Може нищо да не се промени, може да ви "запази оформена" косата, при мен ефектът не е "уау"... Но си е плюс, а не е толкова скъпо.
      - и последно за този дълъг и отегчителен пост да ви дам някои линкове (при излишно време, ентусиазъм и желание 😁), които може да ви се сторят интересни и полезни за къдравата/чуплива коса:
      ...Надявам се да няма хейт и излишни подиграФки и майтапчИта... За правописните грешки, извинете (ако има), както за прекалено дългото съдържание и прекалено дългите изречения. (Като това също. Тоест предното...) 😉
    • от Plamen_BG Official
      Имало едно време един обикновен човек, който наследил богатството на незнайните си братовчеди. Той гордо отишъл в хубавия си но дом и се радвал, че животът му най - накрая се е оправил. Но...току що богатият мъж загубил представа за времето и се натъжил. Той нямал приятели, близки нито семейство. Богаташът се записал в реномирано музакално училище. Там срещнал Анабел, момиче с невероятен певчески данни, но  непостоянна с капризен характер. В един момент се впечетлил от едно бедно и умно момиче с името Василена. Плахо и неуверено, но излъчвало неимоверна доброта. Опитал да се сближи с нея. По времето, когато свободни от задължения, се смеели и пеели заедно. Хумора им бил спонтанен, непринуден. Изтекла доста вода в мелницата на времето... Васи казала на родителите си за чудесните преживявания с главния герой на това повесвование и получила тяхната морална подкрепа. Отношенията на двамата млади се развили до такава степен, че те не можели вече да живеят един без друг. Всички се радвали за тази чиста и всеотдайна любов.

• от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от Krasis
      Здравейте, имам настолен компютър HP media center pc m9000 с инсталиран Windows 7, SP1. Открих при скениране с Есет вирус, който не успях да унищожа. Реших да сменя харда с нов докато намеря лек за стария. От този момент не мога да продължа тъй като нямам контрол над компютъра. Това, което виждам е единствено стартовия екран, на който пише какви опции имам с клавишите F2, F10, F12. Клавиатурата присветва в самото начало но при натискане на който и да е клавиш не дава никакъв резултат. Отново върнах стария хард и все тая.  Накаква идея как да излезна от това положение.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване