Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Optium

Изтегляне, активиране с рег. ключ и запазване на програми в архив ?

Препоръчан отговор

на 28.12.2018 г. в 18:05, Optium написа:

Избрал съм си някои промоционални програми на които регистрационните ключове са валидни още една седмица и изтичат в началото на месец януари 2019 година.Същите не желая на този етап да ги инсталирам на компютъра си !

Имам намерението да ги ползувам на по-късен етап тъй като срока им за ползуване е до момента в който си подмените оперативната система или компютъра,на който сте ги първоначално регистрирали и пуснали да работят. Това софтуерните фирми го наричат "доживотно ползуване" !

Това се нарича пиратстване и не се толерира тук.

Промоционалните кодове са няколко вида:

• Ограничени със срок за ползване.
  • Регион за активиране 
  • Промоционален код или версия на съответната програма с вечен лиценз! Само в него случай имате право да го ползвате завинаги.

Всички останали със срок за изтичане са в нарушение на лицензионните правила , съответно се нарушава и 

Цитат

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Това се нарича пиратстване и не се толерира тук.

Промоционалните кодове са няколко вида:

• Ограничени със срок за ползване.
  • Регион за активиране 
  • Промоционален код или версия на съответната програма с вечен лиценз! Само в него случай имате право да го ползвате завинаги.

Всички останали със срок за изтичане са в нарушение на лицензионните правила , съответно се нарушава и 

И поради това spacer.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...