Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Приятели, починал е нашият приятел и съфорумник БМВ Маниак

Препоръчан отговор

Гост
преди 10 часа, petie1 написа:

И аз го познавах даже му помагах с подписа и да бъзикаме ижн Симко

той имаше цел, да амбицира Симко, да постигне нещо в живота си, а не да се оплаква във форуми
когато го запитах, защо дразни това умно момче,
ето какво отговори на л.с.

на 11.11.2018 г. в 14:47, .дръндю. написа:

ясна ми е работата, дразниш Симко

Да си дойдем на думата. Да се амбицира и да запрята ръкави.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

пп

лека му пръст и Бог да го прости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости!

Вечна памет! Скланям глава!

Не го познавах лично. Искрени съболезнования на близките му хора!

Явно ще посреща Новата година в Рая.

• Харесва ми 2
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мир на праха му ! (лично не го познавах)

"...Човек и добре да живее - умира . Друг се ражда . Нека роденият по-късно ....да си спомня оногова......"

П.П. .....до монитора съм си сложил череп от котка и свещ до него (като декорация) , всеки миг да ми напомнят :

" И ти си смъртен !  Човек гол идва на този свят и гол си отива . Остава стореното - не за себе си , а за другите....".

Само така вярно могат да се оценят истинските стойности в Живота ......

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:(((

Пич беше

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

той имаше цел, да амбицира Симко, да постигне нещо в живота си, а не да се оплаква във форуми
когато го запитах, защо дразни това умно момче,
ето какво отговори на л.с.

на 11.11.2018 г. в 14:47, .дръндю. написа:

ясна ми е работата, дразниш Симко

Да си дойдем на думата. Да се амбицира и да запрята ръкави.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

пп

лека му пръст и Бог да го прости

Е няма го вече маняка светла му памет, алгор не може ли към профила да се добави кръст или паметна плоча и да слагаме цветя нещо като виртуален гроб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че една от най-активните теми във форума е свързана със смърт...
Не го познавах пича, но съм го мяркал из темите.
Да почива в мир и вярвам, че е на по-добро място...

• Харесва ми 3
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, никой не е застрахован от това. По-скоро за всеки е гарантирано.

Независимо от мястото на живот - в бананова или високотехнологична държава живее, независимо от материалното положение …

Бог да го прости и мир на праха му!!!

• Харесва ми 7
  • Тъжен 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

За съжаление, никой не е застрахован от това. По-скоро за всеки е гарантирано.

Независимо от мястото на живот - в бананова или високотехнологична държава живее, независимо от материалното положение …

В богатите и засилено социални държави като моята, се случва много по-често  и на ного повече хора, при една и съща болест, просто да им се размине и да се отложи умирането с години.
Да ти напомня, че той беше в една доста бедна държава, показвал е снимки с мизерията на местните там.

А иначе, моят брат умря на 52 годишна възраст и го изритваха като мръсно коте след 10 дневен престой в различни софийски болници. А за да го приемат след в първата е имало парички под масата на разни доктори. В моята държава, такива извращения няма.

Тази есен на един братовчед са му прибрали 5000 лв за операция в София. Нямал е точно никакъв избор да не се оперира, да не ти обяснявам защо. За същото при мен е щяло да струва нула пари, защото здравната каса плаща всичко. И на едно друго лице ще му съдерат кожата докторите, ама не съм питал колко хилядарки, щото ми е неудобно просто. Операцията е минала. Преди 2 години имаше същата и беше много скъпа, цели десет хилядарки.

Ама ако ти върши работа да се замозаблуждаваш, ако това те успокоява, еми вярвай си на квото си искаш.
Аз съм дълбоко убеден, че в последните си часове е проклинал денят в който е решил да остане да живее там, като е усетил ще няма да го спасят ония там местните. Еми прекарал се , това е истината. Той сам разправяше, че ония местните като видят бял човек и го мислят за милионер и се чудят как да вземат пари от него. Хвалеше се, че булките му били много по-млади от него и все от местните. На мен ми е повече от ясно какво е отношението на местните към белите, отчитайки историята на тамошната територия. Мисля, че ако си е бил в България е щял да се отърве и този път, и щяхме да си лафиме още дълги години с него тука. Така мисля аз. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир,Маниак!

Лека ти пръст!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-готините съфорумници!Почивай в мир, Бумерче!Вярвам, че си на по-добро място!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ще Живееш в Мен , Приятелю Мой ! 

Аз ще Светя по Пътя ти ...

• Харесва ми 8
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла ти памет Михаиле!

Не се усмихвай там от Рая .... :)

Помним те и вечно ще си в сърцата ни, и на тези които физически са та познавали и на тези като мен които разбрахме, че си Маниак в това което си правил - Да бъдеш човек със всеодаино сърце и дух!

Аз знам, че си на по-добро място вече ти .... Ще се моля и Бог да разбере и ти прости волните и неволни твои грехове! Амин

И нека намериш упокоение и заживееш онзи вечен живот, който не е блян а и на нас ни предстои...

Вечна ти памет мой задочни приятилю ...

Не скърбя за теб .... изказвам по този начин почитта си към това какво си бил и какво ще останеш в сърцата и душата на всички оито са имали възможността да общуват с теб...

И нека Бог помогне на твоите деца ... Ще се моля и за тях ... Дай боже да са добре и ги поемат добри хора .... Аз знам, че има такива ... но все пак да се помоля ...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой близък до семейството, за да пита дали се нуждаят от нещо? 

Вместо предложенията за "форумни премени" на профила му, то мисля, че е по-необходимо да се съберат средства, ако има нужда от такива.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чел съм доста негови мнения - отличен анализатор. Светла му памет!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст! Не мога да повярвам, че го няма вече.  С него сме имали и пререкания и закачки, къде на шега, къде на истина, но той за мен си бе винаги един добър събеседник, с който можехме да поговорим за автомобили, а и не само.  Не наблюдавам тоя форум изцяло и чак сега прочетох тая новина. Дори преди няколко минути си мислех за него, какво би казал по един въпрос, без да знам, че вече го няма. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Лека му пръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съболезнования към близките и приятелите му.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека с най-точната преценка за нещата от живота,който познавах, макър и само задочно. Светла му памет!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да прости греховете ти и да закриля децата ти. Почивай в мир.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.12.2018 г. в 16:22, XYconstant написа:

Има ли някой близък до семейството, за да пита дали се нуждаят от нещо? 

Дай определение за думата семейство.
В България той семейство май няма. Може и да е имал, но не съм прочел таково нещо.
Един път четох че имал още жив баща в България.
Аз под семейтво разбирам, такова което той да е създал с някаква жена и да са направили деца. 
А децата му са на другия край на планетата, при различни майки.
На кого точно искаш да помагаш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования, макар и със закъснение. Шокираща новина. Жалко за децата, които ще останат без баща. Но никой не знае кога ще настъпи часът му и дали ще може да прескочи трапа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потресена съм. А преди дни щях да питам за него...

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...