Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Приятели, починал е нашият приятел и съфорумник БМВ Маниак

Препоръчан отговор

• Отговори 55
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Съжалявам, че трябва аз да ви съобщя това, но няма начин... След кратко боледуване и съмнения за докторска грешка (по думите на роднините му), преди 10-ина дни е починал в болница в Доминиканска реп

Винаги ще Живееш в Мен , Приятелю Мой !  Аз ще Светя по Пътя ти ...

Ако успяхме да научим нещо от него..то едно от нещата бе, че живота трябва да се живее.. О, как го умееше той... Винаги ще те помним..неподправен и истински...откровен и човечен.. ГОЛЯМ.. По

преди 10 часа, petie1 написа:

И аз го познавах даже му помагах с подписа и да бъзикаме ижн Симко

той имаше цел, да амбицира Симко, да постигне нещо в живота си, а не да се оплаква във форуми
когато го запитах, защо дразни това умно момче,
ето какво отговори на л.с.

на 11.11.2018 г. в 14:47, .дръндю. написа:

ясна ми е работата, дразниш Симко

Да си дойдем на думата. Да се амбицира и да запрята ръкави.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

пп

лека му пръст и Бог да го прости

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости!

Вечна памет! Скланям глава!

Не го познавах лично. Искрени съболезнования на близките му хора!

Явно ще посреща Новата година в Рая.

• Харесване 1
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мир на праха му ! (лично не го познавах)

"...Човек и добре да живее - умира . Друг се ражда . Нека роденият по-късно ....да си спомня оногова......"

П.П. .....до монитора съм си сложил череп от котка и свещ до него (като декорация) , всеки миг да ми напомнят :

" И ти си смъртен !  Човек гол идва на този свят и гол си отива . Остава стореното - не за себе си , а за другите....".

Само така вярно могат да се оценят истинските стойности в Живота ......

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:(((

Пич беше

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

той имаше цел, да амбицира Симко, да постигне нещо в живота си, а не да се оплаква във форуми
когато го запитах, защо дразни това умно момче,
ето какво отговори на л.с.

на 11.11.2018 г. в 14:47, .дръндю. написа:

ясна ми е работата, дразниш Симко

Да си дойдем на думата. Да се амбицира и да запрята ръкави.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

пп

лека му пръст и Бог да го прости

Е няма го вече маняка светла му памет, алгор не може ли към профила да се добави кръст или паметна плоча и да слагаме цветя нещо като виртуален гроб?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че една от най-активните теми във форума е свързана със смърт...
Не го познавах пича, но съм го мяркал из темите.
Да почива в мир и вярвам, че е на по-добро място...

• Харесване 2
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, никой не е застрахован от това. По-скоро за всеки е гарантирано.

Независимо от мястото на живот - в бананова или високотехнологична държава живее, независимо от материалното положение …

Бог да го прости и мир на праха му!!!

• Харесване 6
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

За съжаление, никой не е застрахован от това. По-скоро за всеки е гарантирано.

Независимо от мястото на живот - в бананова или високотехнологична държава живее, независимо от материалното положение …

В богатите и засилено социални държави като моята, се случва много по-често  и на ного повече хора, при една и съща болест, просто да им се размине и да се отложи умирането с години.
Да ти напомня, че той беше в една доста бедна държава, показвал е снимки с мизерията на местните там.

А иначе, моят брат умря на 52 годишна възраст и го изритваха като мръсно коте след 10 дневен престой в различни софийски болници. А за да го приемат след в първата е имало парички под масата на разни доктори. В моята държава, такива извращения няма.

Тази есен на един братовчед са му прибрали 5000 лв за операция в София. Нямал е точно никакъв избор да не се оперира, да не ти обяснявам защо. За същото при мен е щяло да струва нула пари, защото здравната каса плаща всичко. И на едно друго лице ще му съдерат кожата докторите, ама не съм питал колко хилядарки, щото ми е неудобно просто. Операцията е минала. Преди 2 години имаше същата и беше много скъпа, цели десет хилядарки.

Ама ако ти върши работа да се замозаблуждаваш, ако това те успокоява, еми вярвай си на квото си искаш.
Аз съм дълбоко убеден, че в последните си часове е проклинал денят в който е решил да остане да живее там, като е усетил ще няма да го спасят ония там местните. Еми прекарал се , това е истината. Той сам разправяше, че ония местните като видят бял човек и го мислят за милионер и се чудят как да вземат пари от него. Хвалеше се, че булките му били много по-млади от него и все от местните. На мен ми е повече от ясно какво е отношението на местните към белите, отчитайки историята на тамошната територия. Мисля, че ако си е бил в България е щял да се отърве и този път, и щяхме да си лафиме още дълги години с него тука. Така мисля аз. 

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-готините съфорумници!Почивай в мир, Бумерче!Вярвам, че си на по-добро място!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла ти памет Михаиле!

Не се усмихвай там от Рая .... :)

Помним те и вечно ще си в сърцата ни, и на тези които физически са та познавали и на тези като мен които разбрахме, че си Маниак в това което си правил - Да бъдеш човек със всеодаино сърце и дух!

Аз знам, че си на по-добро място вече ти .... Ще се моля и Бог да разбере и ти прости волните и неволни твои грехове! Амин

И нека намериш упокоение и заживееш онзи вечен живот, който не е блян а и на нас ни предстои...

Вечна ти памет мой задочни приятилю ...

Не скърбя за теб .... изказвам по този начин почитта си към това какво си бил и какво ще останеш в сърцата и душата на всички оито са имали възможността да общуват с теб...

И нека Бог помогне на твоите деца ... Ще се моля и за тях ... Дай боже да са добре и ги поемат добри хора .... Аз знам, че има такива ... но все пак да се помоля ...

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някой близък до семейството, за да пита дали се нуждаят от нещо? 

Вместо предложенията за "форумни премени" на профила му, то мисля, че е по-необходимо да се съберат средства, ако има нужда от такива.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст! Не мога да повярвам, че го няма вече.  С него сме имали и пререкания и закачки, къде на шега, къде на истина, но той за мен си бе винаги един добър събеседник, с който можехме да поговорим за автомобили, а и не само.  Не наблюдавам тоя форум изцяло и чак сега прочетох тая новина. Дори преди няколко минути си мислех за него, какво би казал по един въпрос, без да знам, че вече го няма. 

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека с най-точната преценка за нещата от живота,който познавах, макър и само задочно. Светла му памет!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.12.2018 г. в 16:22, XYconstant написа:

Има ли някой близък до семейството, за да пита дали се нуждаят от нещо? 

Дай определение за думата семейство.
В България той семейство май няма. Може и да е имал, но не съм прочел таково нещо.
Един път четох че имал още жив баща в България.
Аз под семейтво разбирам, такова което той да е създал с някаква жена и да са направили деца. 
А децата му са на другия край на планетата, при различни майки.
На кого точно искаш да помагаш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Моите съболезнования, макар и със закъснение. Шокираща новина. Жалко за децата, които ще останат без баща. Но никой не знае кога ще настъпи часът му и дали ще може да прескочи трапа.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване