Премини към съдържанието
Bai Kolio

Откъде си теглите музика?

Препоръчан отговор

Има ли някакъв сайт от който си теглите музика с хубаво качество.. а не някакви рипчета от youtube? За съжаление в замундите вече почти нищо не качват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че аз персонално имам нещо против темата Ви, но смятам, че може да донесе наказание на Вас или участващите в нея, ако търсите пиратски сайтове за сваляне на музика. Просто пиратството е против правилата на този форум.

Цитат

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви стилове става въпрос? Колкото за запоснаване с творчеството на група - YT става. Понякога предлагат и интересни и научавам и за неизвестни за мен. Като ми хареса нещо отивам на концерт, защото ме интересува сценичната изява  и искам да го видя . Много често продават дискове на по - ниска цена от магазините, получавам и автографи. Изпълнителите се кефят като са ти доставили удоволствие и могат да творят нататък.

А при руснаците винаги има неща, които ги няма по нашите магазини.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако темата е против правилата.. българска музика си купувам и то сериозно..всички бг рап си го имам на оригинални дискове.. жена ми си купува некви поп лигавщини.. иначе говоря за нов usa рап и стар евроденс стил.. ако знаете нещо читаво.. пишете на ЛС :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2 3 руски сайта тегля всеки ден нови тракове с перфектно качество но както не се дава линкове за тв и аз няма да дам линковете за сайтовете . ;)

даже след като се качи в mp3 формат след 1 час се качва и в Flac формат .

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Napster, Amazon Music..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм по рок/метъл и руските източници. За другите 
Spotify - Вземи 3 месеца примиум за 0.99 GBP (за нови акаунти само)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.