Премини към съдържанието
Бетина Русева

Мерцедес Б класа странни икони

Препоръчан отговор

Здравейте приятели бих искала да ви попитам понеже скоро си купих Мерцедес Б класа .. Вчера ми направи впечатление че над градусите ми излезнаха 3 странни иконки може ли да ми кажете какво означават ?

C07120FD-0B23-4694-A577-A6CEB72BA0F5.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно е Мерцедес да не дават с автомобила и Ръководство за ползването на автомобила, но все пак има сайт...

Вярно на друг език е, но средно интелигентен човек ползвайки някакъв вид онлайн преводач би се справил ...

Аз лично бих наблегнал на дилъра на въпросния автомобил да ми даде Въпросното ръководство на съответния мой говорим език, от където да се ориентирам какъв е продукта и т.н. ...

Със здраве да си го ползвате! И безаварийно!!!

Успех и весело посрещане на Новата година .... Явно Дядо Коледа е успял да Ви донесе подаръка .... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Бетина Русева написа:

Здравейте приятели бих искала да ви попитам понеже скоро си купих Мерцедес Б класа .. Вчера ми направи впечатление че над градусите ми излезнаха 3 странни иконки може ли да ми кажете какво означават ?

C07120FD-0B23-4694-A577-A6CEB72BA0F5.jpeg

Благодаря ви Весело посрещане на Новата година ! 

преди 3 минути, ДиоиД написа:

Странно е Мерцедес да не дават с автомобила и Ръководство за ползването на автомобила, но все пак има сайт...

Вярно на друг език е, но средно интелигентен човек ползвайки някакъв вид онлайн преводач би се справил ...

Аз лично бих наблегнал на дилъра на въпросния автомобил да ми даде Въпросното ръководство на съответния мой говорим език, от където да се ориентирам какъв е продукта и т.н. ...

Със здраве да си го ползвате! И безаварийно!!!

Успех и весело посрещане на Новата година .... Явно Дядо Коледа е успял да Ви донесе подаръка .... :)

Благодаря ви :))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пръв път виждам такива символи.. коя година е колата? В смисъл какъв модел точно - ясно, че е Б класа. А и можеш да питаш в мерцедес форума - там със сигурност ще ти отговорят -> http://forums.mbclub.bg/

Честито и безаварийно! :)

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви ще видя в форума ... Иначе е Мерцедес Б класа 1.8 дизел 2006 година :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам снимката, а иначе мога и да отговоря!?!.

Такава си е смотана и бъгава платформата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Black Power написа:

Не виждам снимката, а иначе мога и да отговоря!?!.

Такава си е смотана и бъгава платформата на форума.

Аз тоже не виждам.

WhatsApp Image 2018-12-30 at 11.55.35.jpeg

За мен това са символите на задните седалки, на които няма поставени колани.
Би трябвало 20-30 секунди след стартиране на двигателя да изчезнат - просто автомобила си прави различни чекове.
Непрекъснато ли стоят на таблото символите?

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е позната тази икона. Много наподобява на тази за DPF филтъра, но тук са 3. Възможно е да е нещо свързано с климатизацията на автомобила

П.П. Видях - дизел, та може да изобразяват и проблем с дюзи. Лично на мен ми навяват асоциация за ниско налягане в гуми. Това само мои предположения, де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята логика е, че с червено се индикират проблемите, а с жълто е инфо дисплея и поради това не мисля, че е проблем.
Но и аз като теб изказвам предположение на базата на А-класата в семейството.
После ще намеря или ще снимам символите за седалките, за които говоря в предния пост.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук

след като изтеглих ръководството и го прегледах, на стр. 148 .... коланите на задните седалки ....

Успех!

image.thumb.png.6ba5292f2f7c7481f61ab6ddee21b4b9.png

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.