Премини към съдържанието
A.com

Launcher за Андроид с аналогов часовник при заключен екран

Препоръчан отговор

Здравейте!

Заглавието на темата казва почти всичко - знаете ли за launcher за Андроид като при заключен екран да показва аналогов часовник, а не дигитален? Питам за lanucher, защото каквито и други приложения да тествах нищо не ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай google now launcher в неговите притурки дали има нещо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bulljo написа:

Пробвай google now launcher в неговите притурки дали има нещо. 

Новите неща(септември 2015) - от тогава са последните нови неща. Иначе ме уведомяват, че устройството ми не е съвместимо с тази версия. Явно са го зарязали преди 3 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм обърнал внимание, аз го ползвам на стар таблет на Huawei, а и не съм сигурен дали лънчарите предлагат такава опция при заключен екран.

При мен не дава да променям часовника на заключения екран, а съм тествал няколко такива на времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, bulljo написа:

Не съм обърнал внимание, аз го ползвам на стар таблет на Huawei, а и не съм сигурен дали лънчарите предлагат такава опция при заключен екран.

При мен не дава да променям часовника на заключения екран, а съм тествал няколко такива на времето.

До колкото разбрах няма как аз да си променя часовника на аналогов. Има теми обаче, за huawei, които на заключен екран показват аналогово часовник. Обаче въпросните теми нещо не са ми по вкуса, та затова ми е интересно дали някой някога се е сблъсквал с launcher, които да може да променя часовника при зкалючен екран на аналогов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не съм се интересувал точно по този въпрос, аз откривам това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествах няколко такива и за нищо не стават. Като включа телефона виждам стандартния  си Lockscreen, трябва да го отключа, при което виждам Lockscreen-a от тези приложения и трябва пак да "отключвам". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи всичко е мижи да те лажем, каквото е заложил производителя това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето почти приключи. Не намерих launcher или някакво приложение, но се оказа, че Huawei позволяват на теми, създадени от потребители да променят lockscreen-a и да "рисуват" часовник, показващ точното време. Хубавото е, че часовника може да си го рисувам сам. :)

Ето малко картинки:

2e1c39t.jpg

2unv80m.jpg

2qa2xas.jpg

Катинарчето си върви заедно с оригиналната тема и тъкмо се зачудих дали да го махна и се оказа, че все пак има някаква полза от него: 

34zy9gz.jpg

:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, който търси намира. Това с катинара е точно на място:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Сега намерих и тема, в кято има и стрелка за секундите, и друга, която сменя картинката зад часовника автоматично, ама и двете са платени, а не съм си в къщи. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвършенството се постига бавно и полека, и утре е ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bulljo написа:

и утре е ден.

който ще прекарам в спане, а в понеделник пак съм на работа.

Но, иначе си прав.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.