Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Пиша ви, защото искам сериозен отговор по един много сериозен проблем. Откъде мога да си купя крем за комари? Искам, когато комарите кацат върху кожата ми, кремът да попива в пухкавите им крачка, да се витаминизират и те да ме галят с кадифено мъхната нежност. Обаче не откривам.

СПЕШНО!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи в коя част на европа си, аз съм ползвал крем здраве и ефекта е доста добър. Но все пак, комарите са различни, ако си в Гърция например, там комарите се поддават единствено на леката формула на крема... Относително е

• Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчай ми някой крем, който не е тестван върху животни!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Препоръчай ми някой крем, който не е тестван върху животни!!!

Човекът животно ли е?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се за йодасептадон, така хем ще те хапят, хем ще те мачкат, хем веднага ще ти минава раната от смучката, която оставят. Но цвета на кожата ще ти е тъмен от йода... ама пък е интересно решение на проблема с комарите и пъпките.

+ ще има ефекта на галенето със сигурност.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се ползва горепосочения йодасептадон като слънцезащитен препарат за комари, за да не увреждат ултравиолетовите лъчи нежните им крила? Повечето от тях изглеждат много занемарени и неподдържани. Нищо чудно, че в много филми за ужаси ползват техни големи копия.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един спрей, пръскаш близкия храст и те нападат него вместо теб, в случая пръскаш себе си и цяла нощ са твои.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мажеш с йодасепта кожата си, след това чакаш да кацнат комарите и пръскаш отгоре с ЦиКатридина. Така няма да има защита от слънцето, но ще се лекуват както и ти на всяко едно нещо което попадате. А за слънце нямам идея как да се предпазиш. Аз не излизам през деня. Мисля, че достатачно изчерпах темата относно въпроса ти и стана ясно, какво ще е времето във Видин.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, problem33 написа:

Мажеш с йодасепта кожата си, след това чакаш да кацнат комарите и пръскаш отгоре с ЦиКатридина. Така няма да има защита от слънцето, но ще се лекуват както и ти на всяко едно нещо което попадате. А за слънце нямам идея как да се предпазиш. Аз не излизам през деня.

Бойкотираш слънцето ли?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, bulljo написа:

Имаше един спрей, пръскаш близкия храст и те нападат него вместо теб, в случая пръскаш себе си и цяла нощ са твои.

Искам само най-доброто за тях! Освен това много мразя, когато по прозорците остават следи от наплюто от мухи и одраскано от комари. Желанието ми е само дезинфекцирани и напоени с етерични масла крака на комари да докосват кожата ми.

Парите не са от значение!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес не е петък, а форума е пълен с петъчни теми?!? Да не са пръскали с нещо въздуха през деня? Или да са свършили хапчетата на лудите за тази година?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Raze написа:

Днес не е петък, а форума е пълен с петъчни теми?!? Да не са пръскали с нещо въздуха през деня? Или да са свършили хапчетата на лудите за тази година?

Ето отговора:

преди 2 минути, bulljo написа:

Пръскали са ЗА кОмари.

Точно така. За комари, а не против комари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, аm-аm написа:

Искам само най-доброто за тях! Освен това много мразя, когато по прозорците остават следи от наплюто от мухи и одраскано от комари. Желанието ми е само дезинфекцирани и напоени с етерични масла крака на комари да докосват кожата ми.

Парите не са от значение!

По-добро от твоята кръв за тях няма, затова моето предложение важи с пълна сила.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така, ако не е офтопик, бих искал да ми препоръчате ефикасно средство за епилиране на тези видове, чиито крака не подлежат на бързо омекотяване и бухване. И, разбира се, някакъв безвреден оцветител за изрусяване.

Имам познати в Германия. Могат да ми го доставят, ако го има само там!

преди 18 минути, bulljo написа:

По-добро от твоята кръв за тях няма, затова моето предложение важи с пълна сила.

Може ли да ме посъветвате, дали е нужен специален прием на фолиева киселина или протеинова диета, на която да се подложа, за да консумират комарите кръв с необходимите им микроелементи.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, аm-аm написа:

Може ли да ме посъветвате, дали е нужен специален прием или протеинова диета, на която да се подложа, за да консумират комарите кръв с необходимите им микроелементи.

Нищо особено като диета, но не забравяй и ракийка за настроение, все пак и те душа носят. 

Хайде със здраве, весели празници и никога не оставяй доброто чувство за хумор в шкафа.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал, че комарите са само женски, т.е. няма мъжки комар.. защото всички комари смучат, а това знаем е работа на жените. Просто си купи епилатор на Елит марката и го сложи включен на разстояние 25 сантиметра от тялото ти на което ще кацне комара. Самите комарчета много добре знаят как да се епилират и да премахнат всички косми от тялото си. Но има 1 важно нещо, което да спазиш. Трябва да спиш на Лед луничка от 35 вата и да свети само тя в стаята ти по възможност да е вградена в гибсо картон.

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, аm-аm написа:

Здравейте,

Пиша ви, защото искам сериозен отговор по един много сериозен проблем. Откъде мога да си купя крем за комари? Искам, когато комарите кацат върху кожата ми, кремът да попива в пухкавите им крачка, да се витаминизират и те да ме галят с кадифено мъхната нежност. Обаче не откривам.

СПЕШНО!

Лятото ходя на Видин, и единственото нещо с което се пазя от комари и действа е  това !  Държи ги далече а помага и при ухапване!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, аm-аm написа:

Здравейте,

СПЕШНО!

Обувай им терлици не ти требе да се харчиш за кремове, аз така се справям с проблема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Лятото ходя на Видин, и единственото нещо с което се пазя от комари и действа е  това !  Държи ги далече а помага и при ухапване!

Ама аз не искам да изстискват тигри за маз (мас!?). Искам да е природосъобразно и да е в унисон с Вселенския мир!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, аm-аm написа:

Ама аз не искам да изстискват тигри за маз (мас!?). Искам да е природосъобразно и да е в унисон с Вселенския мир!

Ама прави каквото искаш!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Те не ги изстискват ве! Тигровата мас се добива от потта на тигрите лятоска или в размножителния период. Освен средство За и Против комари, тя е и много силен Афро и Евродизиак. Ама само от щастливи тигри. Ай ся, друг път ше целуваш ръка... отивай да ощастливиш некой тигър и да се намажеш.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зачудих се каква е тази тигрова маЗ и прочетох съдържанието: menthol crystals, camphor peppermint oil, eucalyptus oil. Нищо тигърско. Като смеся ментови бонбонки с чер пипер, камфорна вода и евкалиптово масло ще получа същата марина. Ама аз да ги готвя ли искам или какво!

170419084957tigrova-maz.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.