Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Реших да си купивам iPhone, обаче останах между 6 и 6s. Според вас кой е по-добрият? Аз мисля, че е 6s, обаче това, което ме спира е, че на 6s-а предната камера снима на обратно. Дали е така наистина? Смисъл това има ли някакъв начин да се оправи? Помощ! Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво означава "снима наобратно"?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами примерно снимаш се като главата ти първоначално е от едната страна на екрана, а след снимката минава от другата старана като всичко е противоположно. Не си ли виждал така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм и за първи път чувам за такъв проблем при модел на iPhone, а и като ползвах 6S не съм го имал.

Въпросът ми е чисто нов, неразопакован ли ще го купите или втора употреба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно!

Купувайте смело значи, защото след активирането ще имате гаранция и всеки накъм проблем се оправя с подмяна на апарата.
Даже можете на място (откъдето ще го купите) да го разпечатате, активирате и да пробвате камерата и ако има проблем направо ще ви подменят бройката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо!

И не забравяйте да минете тук да се похвалите с новата покупка и да кажете, че всичко е наред с камерата и апарата :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарича се Mirror Selfie и го има абсолютно всеки смартфон като функция и лесно се пуска или спира от настройките.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Есил Б. написа:

Ами примерно снимаш се като главата ти първоначално е от едната страна на екрана, а след снимката минава от другата старана като всичко е противоположно. Не си ли виждал така?

Искаш да кажеш, че това е огледален ефект и дясното става ляво и обратното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.