Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

От 01.11. до 01.03. колите се движат задължително на фарове

Препоръчан отговор

От 01.11. до 01.03. колите се движат задължително с включени светлини

От 1 ноември до 1 март автомобилите да се движат задължително с включени светлини през деня, предвиждат промени в Закона за движението по пътищата. Измененията бяха обсъдени днес на второ четене от парламента, гласуването им ще бъде утре в началото на заседанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От 01.11. до 01.03. колите се движат задължително с включени светлини

От 1 ноември до 1 март автомобилите да се движат задължително с включени светлини през деня, предвиждат промени в Закона за движението по пътищата. Измененията бяха обсъдени днес на второ четене от парламента, гласуването им ще бъде утре в началото на заседанието.

Повода?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласуването не беше ли на 8-ми или 9-ти юни. Това прави повече от месец.

Момчета, стягайте си източниците. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат в кой европейски страни е така-но смятам че това е поредната българска-дупедавщина.... angry.gif -какво ще е предимството!!!!???някой ако желае да ми обясни....за загубата ми е ясно ще сменям крушки всеки месец...и ще ме глобяват по често за светлини...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В скандинавските страни примерно винаги се кара на фарове - задължени са със закон, дори производителите на автомобили за там така оборудват автомобилите, че при запалване на двигателя фаровете се пускат автоматично. Но там е приемливо, защото винаги е мрачно и това е повода за закона им там... тук не съм забелязал през деня зимата да е тъмно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В скандинавските страни примерно винаги се кара на фарове - задължени са със закон, дори производителите на автомобили за там така оборудват автомобилите, че при запалване на двигателя фаровете се пускат автоматично. Но там е приемливо, защото винаги е мрачно и това е повода за закона им там... тук не съм забелязал през деня зимата да е тъмно...

Това си мислех и аз biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак приети ли са промените.

Ако са приети няма какво да си чешите езиците,при положение че накрая пак ще се примирите. biggrin.gif:doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И все пак приети ли са промените.

Ако са приети няма какво да си чешите езиците,при положение че накрая пак ще се примирите. biggrin.gif:)

Ами щом са минали на второ четене , смятай че са приети :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въй бахти простотията :) Нямат право просто angry.gif Не ги виждам дизеловите коли те както едвам палят зимата сега и с тез крушки акумулаторите им съвсем ще издадат багажа :doh: Аз дето карам бензинова кола не ми се мисли колко пари за консумативи ще се дадат. Простотии ве ;)

Редактирано от VipLuser (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам, но мисля, че ще е добре това да се приеме(ако не се е приело все още), за да има по добра видимост на пътя през зимата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Незнам, но мисля, че ще е добре това да се приеме(ако не се е приело все още), за да има по добра видимост на пътя през зимата.

Още не е прието, но е минало на второ четене, а това значи че ше го и приемат.

Ама какво толкова има да не се вижда, та светлини, ако ми трябват тогава...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въй бахти простотията :) Нямат право просто angry.gif Не ги виждам дизеловите коли те както едвам палят зимата сега и с тез крушки акумулаторите им съвсем ще издадат багажа :) Аз дето карам бензинова кола не ми се мисли колко пари за консумативи ще се дадат. Простотии ве :wors:

Само не разбрах каква е връзката с паленето, дизела и крушките?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само не разбрах каква е връзката с паленето, дизела и крушките?

Те това и аз не го разбрах.

Още не е прието, но е минало на второ четене, а това значи че ше го и приемат.

Ама какво толкова има да не се вижда, та светлини, ако ми трябват тогава...

Мисля, че зимата си трябват светлините малко или много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване