Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Търся песен от моето детство . За съжаление не се сещам за нищо около текста , но стила на песента беше нещо средно между поп и рнби  . Беше много известна в началото на века . Единственото за което се сещам беше клипа , в него двама мъже рапираха на боксов ринг , а в другите сцени от клипа , човек приличащ на Джеки Чан бягаше из града и прескачаше разни предмети . Ще съм много благодарен ако ми помогнете . Благодаря .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш във Ютюб и търсиш от която година мислиш че е песента ти... Или ако случайно я чуеш по някое радио, отваряш Shazam и App-а ти я намира.

- Ти знаеш ли аз колко песни съм чувал по радиата... Но като незнам изпълнителя, или поне текста нищо не мога да направя.. та и във твоя случай.

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора . Направих точно това което каза за ютуб , но пак не я намирам . Относно shazam е добра идея , но песента вече от близо 15 години , не съм я чувал никъде , че да мога да използвам програмата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shazam намира от 80 90 песни така , че споко ще я намери

преди 15г. 2002 година тогава излязоха доста големи хитове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Радио Микс" там вървят всякакви стари хитове....

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.