Премини към съдържанието
Hristina Guteva

Изчезна ми албум със снимки от профила ми във Facebook

Препоръчан отговор

Изчезна ми албум със снимки от профила ми във ФБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти отговориха от ФБ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им при опцията - помощ, проблеми - нищо не ми отговориха. После мейл с адрес: info@facebook.com

но писмото ми се върна с:

За съжаление трябва да ви уведомим, че съобщението,
прикрепено по-долу, не може да бъде доставено
до един или повече получатели.

и не знам какво повече от това да направя

албумът ми е със снимки от природата - отражения върху водни повърхности, като ги редактирам и малко дорисувам, до "разказ" - за съжаление, не мога да кача снимка, защото са твърде големи - не виждам причина ФБ да ми махне албума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Hristina Guteva написа:

албумът ми е със снимки от природата - отражения върху водни повърхности, като ги редактирам и малко дорисувам, до "разказ" - за съжаление, не мога да кача снимка, защото са твърде големи - не виждам причина ФБ да ми махне албума

Интересно! Според твоите думи няма нищо провокативно и/или незаконно в снимките. Странно е защо така са направили. Може би някой те е докладвал поради някаква причина и затова да е изтрит албума. Това е най-логичното обяснение.

Да попитам - ти сигурна ли си, че без да искаш не си ги изтрила сама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това си помислих, че може някой да ме е докладвал. Рестартирах всичко възможно, излязох от ФБ, влязох... без промяна. Имам навика по-скоро да скривам неща от стената си, но не и да трия. Особено вчера, нищо не съм пипала, публикувала, крила, трила на стена си, така че няма как да е станало случайно. Абсолютно сигурна съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.