Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не мога да се добера до скрити настройки на Андроид смарт тв. Бихте ли ми помогнали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш кажеш сервизното меню!?

Там е само за техници защото много бързо ще пратиш телевизора на боклука ако пипаш там.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как реши, че телевизора ще има някакви скрити настройки? Системно меню ли търсиш, каква е целта да имаш достъп до скрито меню? Нали знаеш, че ако пипаш там, може да повредиш телевизора, както и да ти отпадне гаранцията? Няма ли да дадеш и точен модел на телевизора?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, valka79 написа:

Не мога да се добера до скрити настройки на Андроид смарт тв. Бихте ли ми помогнали?

ЧНГ!

Нека всеки от Вас си задава въпросите така, както трябва и е препоръчано от форума, а  не да си мисли, че тук ви отговарят ЯСНОВИДЦИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Star light Android smart tv 4k.

Въпросът е, заради това, че не мога да се добера до Google play.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valka79 написа:

Въпросът е, заради това, че не мога да се добера до Google play.

Влизането в сервизното меню не може да промени това. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да го инсталираш, като отвориш следната връзка през браузъра на телевизора:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&hl=en

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли значение версията? Дали ще отговаря на моя тв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти пробва ли преди да задаваш глупави въпроси? Като инсталираш приложение от google play гледаш ли дали е съвместимо с телефона ти или то само си определя това и ако не е съвместимо не можеш да го инсталираш или не работи?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Raze написа:

А ти пробва ли преди да задаваш глупави въпроси? Като инсталираш приложение от google play гледаш ли дали е съвместимо с телефона ти или то само си определя това и ако не е съвместимо не можеш да го инсталираш или не работи?

Не може да се инсталира на телевизора, не го намира. Намира само телефона ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да си теглиш .apk файловете от тук например https://www.apkmirror.com/

и ръчно да си ги инсталираш на телевизора.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, baitexpo написа:

Друг вариант е да си теглиш .apk файловете от тук например https://www.apkmirror.com/

и ръчно да си ги инсталираш на телевизора.

Така и правя.

преди 58 минути, Raze написа:

Този начин го знам. Дори и да се инсталира play services, хром браузър веднага се блокирва и нито едно приложение, свързано с Гугъл, не работи. Т.е няма смисъл от play services.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Китайски тв. с някакво Китайско подобие на Андроид ОС.

Така както ти се иска да работи няма как да стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами google доста си промениха нещата и то най-вече заради разни глоби, които им налагат, така че най-вероятно ще трябва да си ползваш телевизора без тази екстра. Реално за android не е нужна, там можеш да си инсталираш приложенията от всякакъв източник, а и би трябвало телевизора ти да има най-малкото някакъв собствен магазин за приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо очаквате най-евтините китайски боклуци да имат възможностите на скъпите? Дори и марката не  можеш да напишеш, а се опитваш да ровиш където не ти е мястото. Да не би след това да имаш и гаранционни претенции като го омажеш?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Филипов написа:

Защо очаквате най-евтините китайски боклуци да имат възможностите на скъпите?

Преди няколко дни и аз се жалвах от силно орязаните качества на ТВ Андроида , макар ,че ставаше дума за неефтин телевизор Сони. Май това ще е по-широко разпространено от очакването. При моя Sony KD43-XF 8505 намираш в Гугъл плей каквото търсиш ( напр.приложение да се разглеждат снимки от флашка през USB), но няма никакъв начин да го инсталираш-липсват бутоните за задействане на инсталацията. Така е с много други-пълна бутафория. След няколко месеца експлоатация мога да заявя категорично, че това не е никакъв Андроид- на телефона ми (Самсунг) е направо цвете пред телевизора. Така, че авторът трябва да разбере, че има тънка граница между желано и възможно и да се примири с нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, B3M2W0 написа:

Гугъл плей каквото търсиш ( напр.приложение да се разглеждат снимки от флашка през USB),

Кажи името на това приложение да го видя и да ти кажа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Кажи името на това приложение да го видя и да ти кажа 

Няма да стане веднага, най-вероятно утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B3M2W0 написа:

Няма да стане веднага, най-вероятно утре.

Ок. напиши ми утре името му и ще ти кажа как да го инсталираш.

Няма приложение за Андроид което да не може да се инсталира по един или друг начин.

преди 10 минути, B3M2W0 написа:

При моя Sony KD43-XF 8505 намираш в Гугъл плей каквото търсиш ( напр.приложение да се разглеждат снимки от флашка през USB), но няма никакъв начин да го инсталираш-липсват бутоните за задействане на инсталацията.

Като кликнеш върху самото приложение какво става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, PigManu написа:

Няма приложение за Андроид

Снощи реших да опитам пак, но за беля се оказа, че софтуерът на телевизора започна да се актуализира и след като завърши, положението беше още по-тъпо. Какво имам предвид. Път към приложения има само по два начина-през иконата на Гугъл плей на самия телевизор, или през Гугъл хром, инсталиран от мен. И в двата случая се отива до един много малък списък с приложения, между които (освен един куп глупави детски игри) няма търсеното. Само да уточня, че става дума за приложение, с което, като пъхна фотоапарата "Канон" в USB , да мога да разгледам снимките на големия екран. Упътването ме препраща към настройки на фотоапарата, явно да се държи като флашка, каквито той няма.Или да използвам кабел с HDMI. Вече съм сигурен, че и аз трябва да се примиря с тези възможности. 

55.jpg

66.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, B3M2W0 написа:

. Упътването ме препраща към настройки на фотоапарата, явно да се държи като флашка, каквито той няма.Или да използвам кабел с HDMI.

Няма какво да се учудваш нов телевизор иска нов фотоапарат, на днешно време всичката техника и софтуер е така.

При това положение имаш възможност да копираш снимките от фотоапарата на флашка чрез компа ти и да ги гледаш тогава на телевизора.

преди 1 час, B3M2W0 написа:

. Път към приложения има само по два начина-през иконата на Гугъл плей на самия телевизор, или през Гугъл хром, инсталиран от мен. И в двата случая се отива до един много малък списък с приложения, между които (освен един куп глупави детски игри) няма търсеното.

Приложения за андроид има каквито искаш, когато ги няма в магазина на телевизора или в магазина на компа ти се търсят се като apk.файлове но се инсталират по друг начин.

Също и този начин който го е дал и kamarashki  http://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv

Това е ОС за телевизор с най голямото разнообразие от какви ли не приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, PigManu написа:

Приложения за андроид има каквито искаш

Чудих се как да ги формулирам при търсенето, за да стане ясно, че се търси нещо, дето да направи фотоапарата , пъхнат в USB, видим в телевизора. Единствените, които намерих, са тези-и те не вършат работа и ги деинсталирах. Ще проуча твоето предложение, но ми се струва, че с тази саката система няма да стане. За сега оставам нещата така.

11.jpg

22.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, B3M2W0 написа:

Чудих се как да ги формулирам при търсенето, за да стане ясно, че се търси нещо, дето да направи фотоапарата , пъхнат в USB, видим в телевизора

Както ти писах и в горния пост фотоапарата е стар модел и не се разбира с тези приложения.

Или виж някакво друго приложение или си гледай снимките през флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.