Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам нещо относно продажбата на автомобил внос от Холандия. Та на скоро ми пратиха автомобил със RDW на мое име и искам да го продам на друго частно лице. Документа който имам е един лист а4 формат със чип карта и това е всичко. Стандартната процедура със нотариус и покупко продажба не става понеже не е регистрирана в кат и ми отказаха. (тук имам застраховки, еко такса и номера, което разбира се искам да избегна). Свалих от Интернет едни бланки на холандски и уж със тях ставало, но не съм сигурен(там се отбелязва номер на автомобил, имена на новия собственик и че колата отговаря на техническото състояние в което казвам като продавач че е и тнт). Та въпроса ми е как да е препродам на друго частно лице или мога ли да е продам на приятел на фирмата и евентуално от там на друго лице. Ще съм благодарен ако някой знае някаква вратичка да сподели, че ми е важно. Благодаря... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре са те насадили на пачи яйца.Интересно как се озовал тоя автомобил на твое има в RDW(холандския КАТ) като това се случва само чрез прехвърляне,в един от филиялите на Post kantor в Холандия,в присъствието на купувач и продавач,срещу прествянето на докуметн за самоличност от двамата и срещу заплащането на такса от 9 и нешо преблизително 10 евро.Купувача трябва да има и адресна регистрация в Холандия.Няма вариянт просто,който ей так да тия пратят регистрирана на твое име.Цялата история доста насмърдява на лайна...

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.