Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

За Много Години, приятели!

Радвам се, че ви има!

Благодарение на вас успях да си отговоря на много въпроси при закупуването, и не само, на техника.

Сега ми предстои да избера смарт часовник и срещам затруднения в избора.

Ще го ползвам за велопреходи.

Иска ми се да имам мониторинг на сърдечната дейност и тн., неща, които са важни да се проследяват при такава дейност.

За момента съм се спряла на два варианта.

Единият ми харесва, защото от това, което гледах става дума за швейцарски бранд, който прави смарт часовници.

Другият пък се е доказал през времето, като удачен избор.

1. Смарт часовник MyKronoz ZeSport 2, Тъч екран, GPS, Черен

2. Xiaomi Amazfit Pace Smart Watch

Моля за вашето мнение, съвети и препоръки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 глас за Xiaomi. 

Имам опит с фитнес гривни на двата производителя. Софтуерът на Xaomi е доста по-добър, интуитивен и като цяло по-добре работи.

Btw, в AliExpress гледам, че Xiaomi-то го има на малко по-добра цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, защо не помислиш за фитнес гривна?

Размерите на тези часовници, между които се колебаеш са доста големи за дамска ръка.

Аз съм с S3 Frontier  и е доста големичък а ръката ми не е от най-малките.

Ето едно предложение от мен https://www.emag.bg/chasovnik-smartwatch-garmin-vivomove-hr-sport-white-silicon-band-rose-gold-010-01850-02/pd/DD3YVJBBM/

Ето и ревю https://www.kaldata.com/it-новини/ifa-2017-garmin-представи-vivomove-hr-258469.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Fifa написа:

1 глас за Xiaomi. 

Имам опит с фитнес гривни на двата производителя. Софтуерът на Xaomi е доста по-добър, интуитивен и като цяло по-добре работи.

Btw, в AliExpress гледам, че Xiaomi-то го има на малко по-добра цена.

Не ми се чака от Алито.

Често пък се случва пратките да не стигат до мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Цената на предложението ти е с 50% повече от посочените 2 модела за сравнение :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Здравей, защо не помислиш за фитнес гривна?

Размерите на тези часовници, между които се колебаеш са доста големи за дамска ръка.

Аз съм с S3 Frontier  и е доста големичък а ръката ми не е от най-малките.

Ето едно предложение от мен https://www.emag.bg/chasovnik-smartwatch-garmin-vivomove-hr-sport-white-silicon-band-rose-gold-010-01850-02/pd/DD3YVJBBM/

Ето и ревю https://www.kaldata.com/it-новини/ifa-2017-garmin-представи-vivomove-hr-258469.html

Благодаря за предложението.

Ще го обмисля.

Гармина би следвало да е чудесен избор, но надхвърля бюджета ми за такъв тип устройство.

Факт, че е възможно да са ми големи за моята ръка.

За това не се бях сещала.

Благодаря за предупреждението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Fifa написа:

Цената на предложението ти е с 50% повече от посочените 2 модела за сравнение :)

Мхм   :)

преди 4 минути, nermenkova написа:

Благодаря за предложението.

Ще го обмисля.

Гармина би следвало да е чудесен избор, но надхвърля бюджета ми за такъв тип устройство.

Факт, че е възможно да са ми големи за моята ръка.

За това не се бях сещала.

Благодаря за предупреждението.

Най-добре, първо отиди до някоя технобакалия и пробвай на място, как ще ти стои. Повечето са около 46мм големина.

Предложението ми наистина е по-скъпо и щом излиза извън бюджета ( който не си посочила :)  ) по-добре е да се огледаш за фитнес гривна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, nermenkova написа:

...

...

Чудесен избор на  тези убожества!? Tези чукакчки с кеф да ги пускаш пред валяка на някоя aсфалтна бригада!
Чудесен избор е когато на ръката ти е  истински расов часовник - Seiko Astron, например.

seiko astron

Разумно е да минеш с фитнес гривна. Тънко. И в момента това е само Huawei  Honor Band 4.
Тач Oled екран, 50м водозащита, четеш съобщения, мериш пулс, фази сън, будилник, часовник, вибрация. Точно за женска ръка и едва 28$.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.