Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в последните дни гледам една реклама за хапчета за самочувствие в леглото Купидон, и се чудя, някой пробвал ли ги е> И какво му е мнението 

Благодаря

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом трябва да ги рекламират, значи за никакъв чеп не стават.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, ined написа:

Щом трябва да ги рекламират, значи за никакъв чеп не стават.

ако не ги рекламират, от де ще разбереш за съществуването им?
и добре че видях тая тема за да разбера за тия апчета
ама, на мен, нито киселото ми пречи, нито сладкото ми помага, та вероятно с хапчетата ще е същото...ъ-ъ-ъ...тъй де, дръто сигън съм

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, pink00 написа:

Здравейте, в последните дни гледам една реклама за хапчета за самочувствие в леглото Купидон, и се чудя, някой пробвал ли ги е> И какво му е мнението 

Благодаря

Не знам дали ги е пробвал някой, но аз лично винаги гледам съдържанието на дадени таблетки (в случая са тези, за които питате) и съобразно това си правя изводите дали има смисъл да се пробват.
Та за тях виждаме следното:

Цитат

КАКВО СЪДЪРЖА ПРОДУКТЪТ?

Cupidon е уникален продукт, който съдържа комбинация от билкови екстракти и аминокиселини, комбинирани в еретилната бленда clerect-100 част от съсавките в тази бленда са:

L-Argine HCL: това е аминокиселина, която се преобразува в азотен оксид и води до разширяване на кръвоносните съдове. По този начин подобрява циркулацията на кръвта в интимните части.
L-Citruline: друга аминокиселина, която също подобрява циркулацията на кръвта към пениса.
Екстракт от корен на Мака: това перувианско растение има енергизиращ ефект, като същевременно стимулира сексуалното желание.
Глог: се използва за лекуване на сексуални проблеми, като основното му свойство е увеличаването на кръвта към интимните части.
Други съставки в Cupidon са екстрактът от черен пипер и още съставки които постигат този уникален ефект.

Ще си позволя да дам линк да прочетете нещо, свързано с втората "съставка" L- Цитрулин, благодарение на моите приятели от BB-Team, а това са хора, на които имам пълно доверие в тази област.

Цитат

Какво представлява цитрулинът?
L-Цитрулин представлява аминокиселина, но за разлика от другите аминокиселини в огранизма, той не се използва за изграждане на структурни протеини, като ензими или рецептори например.

Първоначално е изолиран от Koga & Odake през 1914 година и е затвърден през 1930 година от Wada.

Цитрулинът получава името си от плода, от който е извлечен първоначално – динята. Родът на плода е с латинско наименование Citrullus, оттам произлиза и Citrulline.

Цитрулинът, заедно с аргинина и орнитина, са трите аминокиселини участващи в урейния цикъл и както по-долу ще отбележим, между тях съществува пряка и съществена връзка.

Аминокиселината е също така добре позната хранителна добавка, основно под формата на цитрулин малат, рекламирана като подобряваща спортните резултати.

Източник

Не мисля има смисъл да четем за свойствата на черния пипер, глог и т.н.
Ако ви се дават пари за глупости - купете си таблетките и чакайте да ви се подобри кръвообращението в областта на пениса, но друго, освен понижаване на кръвното налягане не мисля ще получите. :D
Пък с ниско кръвно какви чудеса в секса ще постигнете е една друга бира. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, pink00 написа:

Благодаря

Е как ще стане тая работа някой да вземе да си регистрира специално нов ник, за да ти направи кеф на теб да ти отговори ?
Ако ти отговори от неговия си ник, с който го знаят, нали става автоматично за смях и подигравки от други веселяци другарчета от тука.
Да каже някой че е пробвал нещо подобно, е равно на самопризнание че му е омекнала висулката.
Има една пенсионерска телевизия, по която пускат какви ли не реклами за пенсионери наивници, особено късно вечер.
Ако там си видял рекламата, просто я забрави.
Потърси си сам из интернет за виагра или сини хапчета мнения и критики и вероятно ще намериш разни мнения. Не ти давам гаранция, щото не съм търсил, но съм гледал един холандски филм специално за сините хапчета и били помагали. Той филмът беше критичен към тях, щото купуващите ги щели да привикнат и да се имат за още повече малоценни, отколкото са в действителност. За сега не знам къде е истината, след години може и да науча ако ми трябва.

А не е ли по-лесно да си почиваш и да не се мъчиш повече да правиш кеф на някоя лелка ?
Или някоя млада любовница си е харесала къщата ти и ти се предлага, пък те е срам да не се изложиш пред нея.
Абе за какво са ти тия хапчета ?
Какво очакваш от тях ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.