Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

safe_image.jpg.95e18c40b96faed3e7ec0d9f6afc55c5.jpg

Ласкин има множество роли в театъра, снимал е в български и чужди  филми.

През 1986 г. детският сериал „Васко да гама от село Рупча” го превръща в най-популярното момче у нас. По-късно завършва ВИТИЗ. Помнят се ролите му и в сериали като „Хайка за вълци” и „Дунав мост”.

През последните години умът и острият му език имаха свой  „живот” в социалните мрежи –  коментарите му предизвикваха люти спорове и стотици споделяния.  

„Аз на устата си ключ нямам. Всичко, което мисля, излиза през челюстно-говорния ми апарат и смятам, че това се нарича почтеност”, казва Ласкин през октомври 2017 г.  в предаването „Преди обед” по bTV.

Ласкин умееше да описва любовта си – към дъщерите си и към Александра Сърчаджиева, и да говори публично за нея. „Всеки един изживян миг с това момиче за мен е щастие”, категоричен беше той в предаването „Търси се” по bTV през 2015 г.

Ласкин провокираше и с участията си в различни риалити формати.

През 2012 г. в телевизионен ефир сподели, че има проблеми с алкохола, а в последните си интервюта отклоняваше темата с чувство за хумор. „Аз съм един средноедър българин, който обича да пие вино с приятели”, бяха неговите думи в предаването „Преди обед”.

През последните години Ласкин казваше, че пише поеми и есета. Преди да ги събере в книга, на  48-годишна възраст загуби битката за живот.

• Тъжен 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Калин Карабойчев написа:

„Аз на устата си ключ нямам. Всичко, което мисля, излиза през челюстно-говорния ми апарат и смятам, че това се нарича почтеност”

аве, драка си беше
и един ден, в едно телевизионно предаване,  много се изненадах, че не захапа един мой далечен роднина, щото не умее да пее
а дори го успокояваше с думи добри
лека му пръст и Бог да го прости

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир, Иване!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двойното лице на коментарите, преди месец голямо плюене, сега вече трябва да са доволни, но не. Сега са тъжни и съпричастни с мъката. 

Жалко! Светлина и мир!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Двойното лице на коментарите, преди месец голямо плюене

не бих искал в тази тема да се дъвчат едни и същи неща, но не мисля че имат вина за станалото
такава му е била съдбата, а и аз не зная дали утре нема да се гътна,
това не значи, че тия дето са ме плюли днес, с нещо са ми виновни за моята съдба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да  те прости! Добър артист беше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светъл път до Бог

sveshtichkafa3NjxvYbhWWMvNS3OtT154676921

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, дръндю написа:

не бих искал в тази тема да се дъвчат едни и същи неща, но не мисля че имат вина за станалото
такава му е била съдбата, а и аз не зная дали утре нема да се гътна,
това не значи, че тия дето са ме плюли днес, с нещо са ми виновни за моята съдба

Когато човек се бори с болестта, щом не можеш да помогнеш е редно ПОНЕ да замълчиш. Хората са достатъчно травмирани и стресирани да четат и други негативни, отвратителни, гнусни коментари от хора, които нямат всички чинии в шкафа.

Мир и поклон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мир и поклон 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да почива в мир!

Съболезнования на близките.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мир на праха му!

Жалко...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поклонението ще бъде във вторник (8.01.) от 12.30 часа в храма "Свети Седмочисленици". Малко по-късно погребението ще се състои в Алеята на творците на Централните софийски гробища.

Съюз на артистите в България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех тая пиячка...  Лека му пръст! Поредното наборче...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Калин Карабойчев написа:

„Аз на устата си ключ нямам. Всичко, което мисля, излиза през челюстно-говорния ми апарат и смятам, че това се нарича почтеност”, казва Ласкин през октомври 2017 г.  в предаването „Преди обед” по bTV.

Ласкин провокираше и с участията си в различни риалити формати.

Нормално. Директните хора, които казват истината право в очите, не са особено тачени. Както знаем, истината боли.

Да почива в мир!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.