Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

някой може ли да сподели мнение за телевизия на A1? Как е качеството? Сега съм на Bulsatcom и обмислям да ги сменям. Ще съм много благодарен, ако споделите мнения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква телевизия - по оптика или сателитна от А1, не става ясно? Ако е оптика - препоръчвам ти ай пи тв от Виваком. Като качество е най-доброто.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IPTV + оптика нет на A1 и съм доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, Александър Тодоров написа:

Здравейте,

някой може ли да сподели мнение за телевизия на A1? Как е качеството? Сега съм на Bulsatcom и обмислям да ги сменям. Ще съм много благодарен, ако споделите мнения.

Много е важно на какво ще я гледате тази ТВ - на монитор за компютър, на ТВ 32 инча или на ТВ 65 инча (цифрите са примерни).
Ще се обоснова и защо питам: Тв на А1 е с най-добро качество от всички предлагани такива услуги на пазара.
Ползвал съм и Виваком и Булсат и какво ли не, но брилянтна картина на 65-инчовия ми Тв имахме само от А1.

Ако ще гледате на 32-40 инча каквото и да пуснете няма значение, защото ще се гледа супер, а иначе за 8 години (преди ТВ беше от Близу) телевизията на А1 е имала всичко на всичко 2 прекъсвания за профилактика, за които бяхме уведомени предварително.

пп. Говоря за София и оптика.
За други градове и друг сигнал може и да е по-различно.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Александър Тодоров написа:

Здравейте,

Булшитковци можеш да си ги гледаш и без да им плащаш абонамент на тях директно. И за ония другите четох че могло с една арабска кутия в ХД , ама не съм пробвал.
Що не вземеш да научиш малко италиански и да си гледаш без пари в ХД каналите им от 5 градуса запад ?
Знаеш ли кви са веселяци жабарите, аз им хвърлям по едно око.

А иначе, преведената тъпа американска продукция която ти предлагат от ментел и булшит , си я има на руски без пари от интернет, а може и от небето за повечето канали.

Това да си ограничава човек избора на каналите за гледане според предлаганото от родните печелбари, за мен е неприемливо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Що не вземеш да научиш малко италиански и да си гледаш без пари в ХД каналите им от 5 градуса запад ?

Освен да научи италиански, ще му трябва една антена за 5W и един мултистрийм приемник, та не е съвсем без пари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец няма ли да се актуализираш.... 2019г. е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ncl написа:

Освен да научи италиански, ще му трябва една антена за 5W и един мултистрийм приемник, та не е съвсем без пари...

Аааааааа, не е баш така !
Антената е една, четворният конвертор и той е един, приемниците са 4 , ако са четирима вкъщи. Та 4 мултистрийм приемника по 30 евро бройката, станаха 120 евро. Има и за по 60 евро, ако му трябва френско аудио от същия 5W .
После му се става сладко гледането и се самозарибява и иска още канали да гледа и почва да реди пред същата антена конвертори и на 4Е и на 0,8 W , щото дискавъритата с българско аудио са там за без пари. Значи ще трябват и 4 дисеци и 100 метра кабел, купен в началото та да му излезе по-евтино. 
Да не забравяме и драмата с цените на телевизорите. Еми да не е правил деца , ха ха ха ... ако беше сам, щеше да е по-евтино.
Лека нощ деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията! Ще споделя резултати в тази тема като се прехвърля и събера някакво мнение за качеството. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.