Премини към съдържанието
Windo

Lenovo moto Z2 play + hasselblad проблем

Препоръчан отговор

Поздрави! Взех си Moto Z Hasselblad true zoom за моето moto Z2 play. Но се сблъсквам със следният проблем. Мода работи правилно само и единствено, когато телефона е включен на зарядоно. Поради не известна причина за мен. Иначе когато сложа мода и не е на зарядно ми изписва "рестартирайте камерата" Рестартирам мода, рестартирам телефона и всичко което се сетя ,че може да се рестартира, барабар с рутера, хладилника, бойлера, алармата и жената на съседа. Но продължава да ми изписва "рестартирайте камерата" Та въпроса ми е Защо ? При чек на ъпдейтите. андроида е до 8.0.0 платформа на мото модс 2.5 версия на софтуерана мода 0,81. Та някаква идея как да отстраня проблема ? Дори върнах до фабрични настройки телефона и дори след това  отново изписва "рестартирайте камерата" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето решение от съпорта на Моторола за същия проблем:

https://forums.lenovo.com/t5/Moto-Z/Hasselblad-True-Zoom-Camera-Error/td-p/4095138

Цитат

Hi llwynderw,

Let's test this on safemode. To Enable Safe Mode:

1. Press and hold the Power button until Power off comes up on the screen.

2. Touch and HOLD Power off on the screen until reboot to safe mode appears.

3. Touch OK when Reboot to safe mode appears

4. Phone will reboot and Safe Mode will appear in bottom left corner

5. If the issue does not remain in safe mode, this indicates a third party application installed from the Play Store is causing the problem.

6. Restart the device to get out of safe mode and uninstall any recently installed applications.

*** Begin by looking for specific application types such as launchers, task killers or anti-virus apps.

Best regards,
Rich
Motorola Support

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц и в сейф мод остава проблема.  Приложенята ги изтрих до дупка и пак ми изписва да рестартирам камерата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете на съпорта за помощ и решаване на проблема.
Както виждате отговарят хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.