Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от името на темата може да разберете и въпроса ми, в момента съм с посочения телефон и искам съвет за продукт на Apple. Никога до сега не съм бил с нещо различно от android и не харесвам малките телефони (визирам iphone 7,8 и тн ) Посъветвайте ме за iphone, който си заслужава през 2019 година ?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iPhone X или iPhone XS Max бих препоръчал аз и ако цената и размера не е от решаващо значение и не ви притесняват, втория е с предимство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добра машинка също, не случайно я споменах в горния пост.
Ползвах я 12-13 месеца, докато взема Макс-а и нямам абсолютно никаква забележка по цялостната работа на апарата и да спомена, че е с много добри камера и батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете и Iphone XR - това е по-бюджетната версия, разликата с другите десетки е, че е с lcd дисплей, а не с амолед, единична камера (но въпреки това абсолютно идентична с основната камера на xs), и малко по-големи рамки. Но пък е с по-голяма батерия и цената му е доста по-поносима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.