Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи имам следния проблем.Създавам няколко реда в layer и ги подравнявам в началото.Но след това искам да минат още малко в страни,но нито с space нито с tab става,въобще не помръдват.Ето една снимка:

dreamw12uk.jpg

Искам последните три реда да се подредят като горните редове,а и въобще съм забелязал,че не мога да местя нищо.Нито снимки нито текст.Горните редове съм ги подравнявал в Frontpage,ама страниците ми са правенив Dreamweaver и в Frontpage се губят другите формати.Ако може малко помощ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е от къв зор ползваш леари за таблици не си ли чувал

Ам хубаво,ама в таблица пак не иска да се мърда текста,даже създадох нова страница и написах една думичка,слагам курсора пред думата и натискам space и текстът не помръдва на никъде angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ам хубаво,ама в таблица пак не иска да се мърда текста,даже създадох нова страница и написах една думичка,слагам курсора пред думата и натискам space и текстът не помръдва на никъде angry.gif

Що не го сложиш в unordered list <ul> </ul>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз открих как да местя текста,където си поискам.Става чрез Preformatted text ,но пък сега като имам готов текст целия формат се губи и всичко си отива където си поиска,а не където аз му кажа.Другия вариант е да направя талица и да слагам линковете един по един,ама имам около 20 линка блях не ми се местят толкова много. :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз открих как да местя текста,където си поискам.Става чрез Preformatted text ,но пък сега като имам готов текст целия формат се губи и всичко си отива където си поиска,а не където аз му кажа.Другия вариант е да направя талица и да слагам линковете един по един,ама имам около 20 линка блях не ми се местят толкова много. :eek:

Е аз ко ти разправям ако знаеш html <ul><li>link1</li><li>link2</li></ul>.

ако не стане така използваи таблици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем но никой не успя да даде един качествен отговор за тази текстообработка. Всеки навякъде хвали тази програма но по отношение на форматиране на текст не предствлява нищо пред "frontpage". Лично мнение. Аз лично държа на правилното израцяване в Българския език защото се чуствам Българин и за това мисля, че изразяването в писменна форма трябва да е правилно. Ако някой знае нещо повече за тексто обработката нека да сподели/става въпрос за Dreamweaver 8/. Иначе аз си ползвам FrontPage за форматиране на текст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с моя скромен опит не си позволявам да давам съвети, но мисля че решението на пролема ти е като натиснеш Ctrl + Shift и тогава натискаш Space колкото ти е нужно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ctrl + Shift и тогава натискаш Space колкото ти е нужно.

купете си книги ве хора..аз преди да прочета една книга за Дрийма не знаех за всички негови възможности и тайни...за 3-4 дена се премята една голяма книга

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване