Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро инсталирах промоционален пакет пуснат по Коледните и Новогодишни празници

тук от KALDATA на програмата Steganos Online Shield VPN за 1 година / включващ за този

период 3 устройства /, като месечния ти лимит определен от немската фирма "PRIANTO" 

е 5 ГБ/месец.

Молбата ми към участниците във форума, както и към административния персонал тук ми

е да помогнат за настройката на този софтуер към ОС Windows 10 , която съм сигурен че е

най-разпространената днес в България и хиляди от нас я употребяват ежедневно !

За улеснение пускам видео свързано с тази цел, като отново моля някой от присъствуващите 

който има ВЕЧЕ НАПРАВЕНА ТАЗИ НАСТРОЙКА на Steganos Online Shield VPN на компютъра си,

да бъде така добър да съобщи ДАННИТЕ И ПАРАМЕТРИТЕ които трябва да се попълнят в

"празните пространства" показани във видеото: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Optium написа:

ОС Windows 10 , която съм сигурен че е

най-разпространената днес в България

Аз не съм сигурен! Ти на база какво си толкова сигурен?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Аз не съм сигурен! Ти на база какво си толкова сигурен?

Колега, 

поставил съм конкретен въпрос на който чакам компетентен отговор,

ако не може да дадете такъв . . . просто замълчете !

Тук не сме на пазара "Георги Кирков" . . .

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо смятате, че някой от потребителите или административния персонал тук, ползува тази, толкова непопулярна в България днес, програма и е наясно с нейните настройки?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, baitexpo написа:

Защо смятате, че някой от потребителите или административния персонал тук, ползува тази, толкова непопулярна в България днес, програма и е наясно с нейните настройки?

След като е пусната тук в KALDATA на Промоция, се предполага че и други ОСВЕН МЕН

са се възползували от нея и биха имали нужда от консултация !?

А пък вие щом определяте една немска програма като непопулярна и едва ли не за елементарна,

мога само да предполагам на каква "паянтова основа" градите вашите оценки и бъдещи предположения:

Ashampoo_Snap_08_yanuari_2019_g.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, baitexpo написа:

Приложението не е с нищо по-различно от 100-ците подобни такива и е повече от елементарно за работа, защото доставчиците на услугата са се постарали да го направят като за деца от 1-ви клас, но автора на тази тема се опитва да философства и не слуша какво му се говори, а до сега да беше решил проблема си. М/у другото това не му е първата тема по този проблем. :) 

преди 23 часа, Optium написа:

За улеснение пускам видео свързано с тази цел, като отново моля някой от присъствуващите 

който има ВЕЧЕ НАПРАВЕНА ТАЗИ НАСТРОЙКА на Steganos Online Shield VPN на компютъра си,

да бъде така добър да съобщи ДАННИТЕ И ПАРАМЕТРИТЕ които трябва да се попълнят в

"празните пространства" показани във видеото: 

Пак ровиш там където няма нужда, не слушаш брато, така няма нищо да постигнеш. Никакви настройки не са нужни на компютъра, казах го 20 пъти, схвани го най-накрая. Всичко се случва автоматично от тяхното приложение! 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Optium написа:

А пък вие щом определяте една немска програма като непопулярна и едва ли не за елементарна,

Моля, преди да коментирате, изяснете си значението на думите "непопулярна" и "елементарна". Двете думи не са синоними и имат различни значения.

Забележка: Това че някакъв продукт е произведен или се използува в Германия, не е гаранция за високо качество. Примери има много и ако не можете да намерите сам, мога да ви помогна с няколко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо, като си уверен в твърденията си не направиш нещо просто!

Пусни една анкета тук във форума, за да видиш колко хора ползват това според теб чудо и ще се увериш. Точките нека да са 2 или 3

1 Ползвате ли посочената от мен програма и защо?

2 Ако не я ползвате, моля ви все пак оставете някакъв коментар

Ще се учудиш. Едва ли някой даже ще напише дали я ползва или не!

В този форум съм забелязал, че ти пишеш, питаш, но всеки от отговарящите ти е с нещо задължен. Да се съобразява с твоето мнение по даденият въпрос. Като не ти изнася, хептен  изкукуригваш и пишеш още по вече глупости. Понеже съм чел всичките ти теми от регистрацията ти до сега, няма една, в която да можеш да убедиш някого, че това ще ти трябва. Питаш за спорта и събираш материал - софтуер, който утре няма да е актуален или въобще да се ползва. Важното е било, че бил промоционален, с ключ или парола. Имаш много добър отговор от човек, който много добре е наясно със софтуер и хардуер, уважаван от всички във форума. Ти си  сметнал, че може би си гений тук. Грешиш - нямаш още основното образование. Нищо лично и не веднаж съм пи казвал, че уважавам всички ВИ! Теб - също. Лека вечер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му пукай балона сега. Тъкмо беше намерил начин да се скрие от цру, кгб и данс. Да бъде анонимен в интернет и то без пари, използувайки висококачествена немска програма... :)

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, exwol написа:

Приложението не е с нищо по-различно от 100-ците подобни такива и е повече от елементарно за работа, защото доставчиците на услугата са се постарали да го направят като за деца от 1-ви клас, но автора на тази тема се опитва да философства и не слуша какво му се говори, а до сега да беше решил проблема си. М/у другото това не му е първата тема по този проблем. :) 

Пак ровиш там където няма нужда, не слушаш брато, така няма нищо да постигнеш. Никакви настройки не са нужни на компютъра, казах го 20 пъти, схвани го най-накрая. Всичко се случва автоматично от тяхното приложение! 

Тъй като рових много в Интернет / след като за сега аз се явявам единствения пряко засегнат от този плроблем , а виждам

че на този етап не се появяват мои подръжници във форума  /, тъй като тук младежите явно ги интересуват други "тривиални" неща !

За това ще ви публикувам с цел за да продължим разискванията по въпроса, видеоурок за настройки на друг

подобен VPN който открих в Мрежата > FROOT VPN for Windows 10:

Забележка:

Жалкото е че той е без звук и ще трябва да му се направи анализ от компетентен човек !

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Optium написа:

Тъй като рових много в Интернет / след като за сега аз се явявам единствения пряко засегнат от този плроблем , а виждам

че на този етап не се появяват мои подръжници във форума  /, тъй като тук младежите явно ги интересуват други "тривиални" неща !

За това ще ви публикувам с цел за да продължим разискванията по въпроса, видеоурок за настройки на друг

подобен VPN който открих в Мрежата > FROOT VPN for Windows 10:

Забележка:

Жалкото е че той е без звук и ще трябва да му се направи анализ от компетентен човек !

Човек, ти сериозен ли си или нещо се гъбаркаш с нас вече? Дори дете би разбрало какво му говоря. Отказвам се... 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Колев60 написа:

В този форум съм забелязал, че ти пишеш, питаш, но всеки от отговарящите ти е с нещо задължен. Да се съобразява с твоето мнение по даденият въпрос. Като не ти изнася, хептен  изкукуригваш и пишеш още по вече глупости. Понеже съм чел всичките ти теми от регистрацията ти до сега, няма една, в която да можеш да убедиш някого, че това ще ти трябва. Питаш за спорта и събираш материал - софтуер, който утре няма да е актуален или въобще да се ползва. Важното е било, че бил промоционален, с ключ или парола. Имаш много добър отговор от човек, който много добре е наясно със софтуер и хардуер, уважаван от всички във форума. Ти си  сметнал, че може би си гений тук. Грешиш - нямаш още основното образование. Нищо лично и не веднаж съм пи казвал, че уважавам всички ВИ! Теб - също. Лека вечер!

Г-н Колев, струва ми се че ме бъркате с . . Черен Петър !

Образованието ми е ВИСШЕ и е получено в едно от най-престижните висше учебни заведения в

страната и то преди злополучната 1989 година  /когато дипломите бяха истински /, а не се пазаруваха

на "килограм" като в супермаркет, във всяко едно от пръснатите днес 56 учебни заведения из страната !

Същите имащи право да издават дипломи за "висше образование" в една държава потънала в корупция,

която по население е по-малка от град Истанбул !?

От кое от тях е придобита вашата диплома за "висше образование" . . .г-н Колев !?

Въпроси задавам много, защото съм се образовал по времето когато нямаше Интернет, смартфони и други

"благинки на цивилизацията" на които се радвате днес . . . вие от по-младото поколение !

Ще ви видя вас и околните на какво ниво ще бъдете като дойдете на моите години /дано сте живи и здрави до тогава/

и живота ви сплеска като "консервени кутии" !

Дали тогава ще имате време и желание въобще да сядате до компютрите си

/вие и клакьорите около вас/ и отново да продължавате да се "вълнувате" от . . .софтуерни проблеми !?

A що се отнася до поставения от мен във форума въпрос , неговото решение явно

ще се появи от друго място, защото вече това ще е последния ми път да правя опити

за разрешението на подобни казуси . . .на местна почва !

Ще пиша директно до техническия отдел на фирмата в Германия ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Optium написа:

Г-н Колев, струва ми се че ме бъркате с . . Черен Петър !

Образованието ми е ВИСШЕ и е получено в едно от най-престижните висше учебни заведения в

страната и то преди злополучната 1989 година  /когато дипломите бяха истински /, а не се пазаруваха

на "килограм" като от супермаркет, във всяко едно от пръснатите днес 56 учебни заведения из страната !

Същите имащи право да издават дипломи за висше образование в една държава, която по население е

по-малка от Истанбул !?

От кое от тях е придобита вашата диплома за "висше образование" . . .г-н Колев !?

Въпроси задавам много, защото съм се образовал по времето когато нямаше Интернет, смартфони и други

"благинки на цивилизацията" на които се радвате вие от по-младото поколение !

Ще ви видя вас на какво ниво ще бъдете като дойдете на моите години /дано сте живи и здрави до тогава/

и живота ви сплеска като "консервена кутия" !

Дали тогава ще имате време и желание въобще да сядате до компютрите си

и да продължават да ви "вълнуват" . . .софтуерни проблеми !?

A що се отнася до поставения от мен във форума въпрос , неговото решение явно

ще се появи от друго място, защото това ще е последния ми опит да правя опити

за разрешението на подобни казуси . . .на местна почва !

Не Ви бъркам с Черен Петър, защото с течение на времето ви ТУК, Вие не веднаж сте го доказвал, че сте именно Черен Петър! Никой не ви е питал и не се интересува де сте си получил Висшето образование или сте си го купил!

"

"Въпроси задавам много, защото съм се образовал по времето когато нямаше Интернет, смартфони и други

"благинки на цивилизацията" на които се радвате вие от по-младото поколение !"

Човече!  Да беше погледнал поне личната ми страница, на която пише - рождена дата - 31.01.1950 година,  попълнена единствено за такива като Вас вишисти. Като батко, Ви съветвам: Спрете да ръсите мозък по страниците на този форум. И понеже сте бил и в Русия, би трябвало да знаете какво значи помполит.  Ей това явно най добре го владеете от всичко останало. Сега Ви желая приятен ден !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Optium написа:

Не забравяйте да споделите решението на проблема, а най-добре цялата кореспонденция с техническия отдел на фирмата в Гермавия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.