Премини към съдържанието
Емил Тинков

Проблем с предната камера на HUAWEI Y6

Препоръчан отговор

Проблема е следния и е откакто съм го купил телефона от виваком.Той е,че предната камера показва бял екран и не може да се снима дефакто.Откакто съм го взел телефона е така.Пробвах с различни приложения и тем подобни,камерата продължава да си показва чисто бял екран и това е.Това някакъв фабричен софтуерен бъг ли е,или нещо друго?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Тинков написа:

Проблема е следния и е откакто съм го купил телефона от виваком.Той е,че предната камера показва бял екран и не може да се снима дефакто.Откакто съм го взел телефона е така.Пробвах с различни приложения и тем подобни,камерата продължава да си показва чисто бял екран и това е.Това някакъв фабричен софтуерен бъг ли е,или нещо друго?!

Най добре е да се обърнете към гаранцията. Вероятно е хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам,малко трудно ще я намеря,щот някъде съм я затрил,но ше потърся.Иначе предполагам в някакъв сервиз също може да се отиде,колко ше вземат друг въпрос :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
току-що, Емил Тинков написа:

Разбирам,малко трудно ще я намеря,щот някъде съм я затрил,но ше потърся.Иначе предполагам в някакъв сервиз също може да се отиде,колко ше вземат друг въпрос :)

Как така сте загубили гаранцията??? И защо откакто е купен с този дефект не сте го върнали?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам информативно за проблема,просто.За гаранцията е друг въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е взет като "промоция" с абонамент на изплащане, сигурно може да си послужите и с договора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Емил Тинков написа:

Питам информативно за проблема,просто.За гаранцията е друг въпроса

Много ми е интересно като се пита информативно какъв отговор се очаква??? Няма друг въпрос. Ако имате гаранция се възползвате. Ако нямате отивате в сервиз да ви кажат цената и ако ви устройва добре. Ако не ви устройва си купувате друг телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Ако не ви устройва си купувате друг телефон. 

Дори и да не го устройва цената само заради една предна камера която не използва да купува нов телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ice_lion__01 написа:

Дори и да не го устройва цената само заради една предна камера която не използва да купува нов телефон?

Никъде не видях опция да не го устройва??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Никъде не видях опция да не го устройва??

преди 13 часа, Емил Тинков написа:

Той е,че предната камера показва бял екран и не може да се снима дефакто.Откакто съм го взел телефона е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.