Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте имам таблет Alcatel pixi 4(7) след връщането на фабричните настройки ми иска google акаунт ама аз съм го забравила и ми изписва :моля влесте посредством един от профилите на собственика за това устройство. Какво да правя?? Напраих нов акаун и пак също помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира се отново операционната система на таблета. Не може да стане с връщане на фабричните настройки.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Zeyneb Okan написа:

Как мога да го направя

Ето линк. Ако смяташ, че ще се справиш действай. Ако не разбираш носиш в сервиз, да го преинсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти иска парола за Гугъл Акаунт и не я помниш то тогава и преинсталиране на нова система няма да оправи проблема, трябва да се форматира паметта със SP FlashTool, което става просто с няколко клика. Чипсета е MediaTek, те стават лесно. Даже ако се поразтърся може да открия адреса в паметта къде точно е записан FRP(Factory Reset Protection) и така може да ви дам инструкции и да форматирате само този регион и готово, без загуба на IMEI която става при форматирането, и без нужда да се флашва системата след форматиране, което по принцип се прави ако се форматира цялата памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.