Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Купихме си този волан на Hama Thunder v5 , дето става и за PS3, но ние взехме за PC-то. Първото, което забравих от бързане е да питам дали има диск с драйвъри. Върнах се в магазина- казаха че ако няма диск в кутията значи не е нужен, но дали не си прибират дисковете по някаква причина не знам, но както и да е. Свързах волана към компютъра, тръгна, но ето от тук според мен е това проблем- разпознава ми го като Xbox 360 controller. Като пусна игра си завивам, педали работят, а това което излиза в настройките на Windows-a са 10 бутона вместо 12. А тези 2 липсващи ми работят като половин газ и половин спирачка. Перата от страни пък, дето се рекламират като екстра за сменяване на скорости при игра, пак работят като 2та педала, но ефект натиснат до край педал. Взех го от "Зората", а това което съм виждал на клип как се игре нормално с перата за скорости, на снимки съм виждал всичките опции за волана в настройките на Win-a, дето на мен явно ми излизат все едно джойстика за xbox-a съм свързал. Виждал съм и в обяви как го продават с диск на който си пише hama. Имам дравър някакъв изтеглих от нета, но той ми седи само като украса, никаква разлика, пак си излиза контролера за xbox-a. С Windows 7 ultimate 64-bit съм. Търсих такава тема, видях в чуждестранен сайт, но странно никой не е писал. Мисля че дори да не е важно след като пак се кара, такъв проблем е трудно да се намери обсъждан и решен. Предварително благодаря за проявеният интерес към темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Точно този драйвър от този сайт пробвах и не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирахте ли с администраторски права?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туко що се оправи. Не знам дали от това че пробвах инстал с десен бутон и изпълни като админ, то и без това май ми е настроен така всеки път почти ме пита за тези права дори да дам направо ляв двон клип. Не знам дали избощо е трябвал и драйвъра, но като натиснах бутона на волана "MODE" докато гледах в контрол панела, изведнъж надписа от xbox controller се смени на PS3/PC и се появиха оригиналните опции на волана.

DarkEdge

Благодарско! Ти помогна за тези тема. Малко не съм в час малко с нещата, но ако не е било от драйвъра, то поне си носещ късмет, който идва явно поради усилието да помогнеш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно първоначално не си инсталирал с админски права и сега всичко си е дошло на мястото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.