Премини към съдържанието
lubogta

Здравейте , бихте ли могли да ми помогнете за тази задача. Трябва да бъде на C.

Препоръчан отговор

Да се напише програма на C  за обработка на масив от n (n<=70) цели числа с две функции:

1) int main(), в която се въвейда от клавиятурата броя на елемнтите и елементите на масива , извиква се функцията mult() и се отпечатва на екрана резултата.

2)int mult()(int *,  int), в ккоято се намира произведението от числа, които са извън предварително зададен интервал [a,b]. Функцията mult() да се извиква предварително от главната функция и като резултати да връща намереното произведение или 0, ако няма такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Бихме ти помогнали. Т.е. ти като си напишеш програмата, ако имаш грешка, ще ти помогнем да я откриеш. Но никой няма да свърши твоята работа, защото теб те мързи да си научиш уроците!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е, че аз не знам как да я напиша, опитвам се и не мога. Щом не ви се занимава хубаво, но не разбирам това дали аз ще напиша 2 реда грешно и вие ще я поправите, или това да я напишете вие за да ми помогнете има голяма разлика и не разбирам защо трябва да се обиждаме един друг, за това колко сме глупави без дори да знаем кои седи отсреща и защо ви моля за това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lubogta написа:

Въпроса е, че аз не знам как да я напиша, опитвам се и не мога. Щом не ви се занимава хубаво, но не разбирам това дали аз ще напиша 2 реда грешно и вие ще я поправите, или това да я напишете вие за да ми помогнете има голяма разлика и не разбирам защо трябва да се обиждаме един друг, за това колко сме глупави без дори да знаем кои седи отсреща и защо ви моля за това. 

Ами покажи до къде си стигнал(а) с опитите си. Може и да ти помогнем, ако преценим, че действително полагаш усилия, а не се опитваш само да отбиеш номера с два реда:

void main() {
}

А "колко сме глупави" си личи от правописа, пунктуацията и начина на изразяване :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.