Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам коя антивирусна програма е добра за игри влизане в дарк уеб и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ИоРДан написа:

Искам да попитам коя антивирусна програма е добра за игри влизане в дарк уеб и тн.

Не знам какво точно се очаква от антивирусна програма, когато играеш на дадена игра. Колкото до Dark Web там нищо не може да те опази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Dark Web > Live CD + система която после няма да ползваш за нищо важно (най-добре е и да не е твоя и да не си във вас).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Емил Костов написа:

Не знам какво точно се очаква от антивирусна програма, когато играеш на дадена игра. Колкото до Dark Web там нищо не може да те опази.

Да но понеже си бях сложил Битдефендер а тя здраво си мъчи ЦПУ то когато пусна дадена игра било то мафия 3,ГТА 5,Цс Го дори лагва .Чудя се вече дали да я изтрия и да сложа есет нод 32 на Виваком понеже е оригинал клучето пък и няма да лаги при никоя игра а и не само.Но незнам дали върши някаква работа понеже преди съм я ползвал и останах с впечатление то че тя засича всичко за вирус. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ИоРДан написа:

Да но понеже си бях сложил Битдефендер а тя здраво си мъчи ЦПУ то когато пусна дадена игра било то мафия 3,ГТА 5,Цс Го дори лагва .Чудя се вече дали да я изтрия и да сложа есет нод 32 на Виваком понеже е оригинал клучето пък и няма да лаги при никоя игра а и не само.Но незнам дали върши някаква работа понеже преди съм я ползвал и останах с впечатление то че тя засича всичко за вирус. 

За да не ти "лаги" махай антивирусните. Направи си един имидж на системата запази го някъде off-line и като се "оцапат" нещата връщаш и продължаваш играта.

Всяка една антивирусна има настройки - различни настройки - различно пази кучето, но и храната е друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на аваст и съм доволен :)

Толкова е лека , че даже не усещам , че е активирана :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с Аваст и също нямам проблеми, нищо че машинката вече е стара(Е8400 и вграденото видео). Слушал съм нещо за Tor, но вярно ли е или не - нямам идея. Това относно Dark Web, което даже не знам какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ИоРДан написа:

И какво е това CPU, че една антивирусна го товари толкова? Антивирусната може да товари за момент, докато си свърши работата да сканира някой файл, който отваряш в момента, след това просто си стои на изчакване. По време на игра едва ли прави кой знае какви проверки. А ако процесора ти е слаб, стар, с малко ядра, проблема не е в антивирусната, просто игрите си искат ресурси. Отвори task manager по време на играта, като започне да се товари процесора и да ти лагва играта и виж какво го товари и колко. Иначе най-добрата антивирусна е задклавиатурното устройство. Аз от няколко години не ползвам антивирусни и нямам проблеми. Съмнителни файлове ги пускам във виртуална машина и след това следя какви процеси пускат и дали правят нещо "нелегално" по системата или ги сканирам онлайн във virustotal.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ИоРДан написа:

Нищо няма да те опази. Кракове, Дарк уеб - няма шанс, но по добре нещо от колкото нищо. За мен добър е WebRoot, но е платен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нищо няма да те опази. Кракове, Дарк уеб - няма шанс, но по добре нещо от колкото нищо. За мен добър е WebRoot, но е платен.
Аз ползвам Cylance

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ИоРДан написа:

Защо ви е да влизате в даркуеб и какво означава "и т.н."? За даркуеб - вслушайте се в съвета на plamen_petrov90. Относно игри, какви са характеристиките на системата ви? Повечето модерни антивирусни иматегейм режим, плюс това. Ако в компютъра ви има активен зловреден код, не е от Битдефендъра.

BlackPower посочи Webroot, която наистина е незабележим. Облачен антивир. ЕСЕТ също е доста лека. Както и Комодо и Авира. Тоест Авира... не съм я тествал отдавна... Авира и Комодо са безплатни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.