Премини към съдържанието
Тодор123

Може ли Вайбър да показва, че съм онлайн без да влизам

Препоръчан отговор

Имам такъв въпрос. Може ли вайбър по някакъв начин да ме показва с часове че съм онлайн,  без да пиша или да говоря? Просто да ме показва за другите потребители че съм онлайн? На компютър например ако е инсталиран вайбър или как? Има ли такъв начин с часове да ме виждат че съм онлайн без да пиша или говоря по вайбър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз десктопната версия на Viber не съм ползвал, но при смартфоните ако са ти пуснати мобилните данни или WiFi, дори и да си затворил вайбър е вероятно да те показва онлайн защото приложението си седи във фоновите процеси и на практика не го ползваш, но не е и спряно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз искам да ме виждат останалите че съм дълго онлайн. Как да го постигна това, без да пиша или говоря на вайбър?:)

Ако оставя вайбър отворен, без да затварям на компютъра или на смартфона може ли с часове да ме дава онлайн за останалите потребители които ме виждат?:) Пробвал съм на телефона да го оставям отворен, но като не пиша или не говоря на вайбър, от друг телефон като погледна и ме дава преди Х минути, не ме дава онлайн. Може би като инсталирам вайбър на комп ще мога да постигна статус онлайн дълго време?

Редактирано от Тодор123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мобилната версия за андроид виждам опция в настройките - Privacy - Share online status. Пробвай да я деактивираш и виж какво ще дава, само пише, че може да се променят тези неща веднъж на всеки 24 часа, така че може да трябва да изчакаш 1 ден, за да разбереш дали е станало нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

На мобилната версия за андроид виждам опция в настройките - Privacy - Share online status. Пробвай да я деактивираш и виж какво ще дава, само пише, че може да се променят тези неща веднъж на всеки 24 часа, така че може да трябва да изчакаш 1 ден, за да разбереш дали е станало нещо.

Не, тази опция я знам, тя скрива статуса от другите потребители и те не виждат кога си бил онлайн, дали си онлайн, но и ти не ги виждаш  тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава най-вероятно щом липсва такава опция няма как да направиш това, което искаш, то си е настроено автоматично. Ето и тук си пише:

https://support.viber.com/customer/en/portal/articles/2766717-online-and-last-seen-status

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да показва дълго онлайн статус, но трябва допълнително гимнастика....

Автора, за каква цел ти е нужно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Raze написа:

Ами тогава най-вероятно щом липсва такава опция няма как да направиш това, което искаш, то си е настроено автоматично. Ето и тук си пише:

https://support.viber.com/customer/en/portal/articles/2766717-online-and-last-seen-status

Един приятел ми каза че по принцип могло от компютър да стане да те дава онлайн дълго време, но и той не е много наясно, затова се обръщам тук във форума.:)

преди 22 минути, Zaza Zaraza написа:

Може да показва дълго онлайн статус, но трябва допълнително гимнастика....

Автора, за каква цел ти е нужно?

Целта е лична, няма да  навреди на никой, не е користна, свързана е и с това което работя от вкъщи :)

Аз бих искал примерно три часа или два часа поредни да съм онлайн, не винаги и абсолютно постоянно. Да речем от 14 ч до 16 ч да съм онлайн без да пиша и говоря и после пак да съм преди Х минути. Това как може да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за България на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Опитвам се да си инсталивам viber на компютъра, но нямам viber на телефона. Как да си го инсталирам?
    • от Мирослав 75
      Какво ви е мнението за PTC сайтовете?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.