Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да сваля снимка от сайта olx , но не се получава. Снимките са с разширение  webr и като си сваля не се отваря

snimka.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали ги с някое от тези:

Уеб магазин на Chrome - Image Downloader

С първото със сигурност става, а най-вероятно и с другите или с повечето от тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Freem@n написа:

Свали ги с някое от тези:

Уеб магазин на Chrome - Image Downloader

С първото със сигурност става, а най-вероятно и с другите или с повечето от тях.

Като пробвам да сваля разширението ми дава грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква е тя ? И аз преди имах подобен проблем с Chrome, но не помня как го реших... може да опиташ и с Opera например или с Firefox, имаш ли някой от тези браузъри, за да изтеглиш разширение там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, svetlana1964 написа:

Като пробвам да сваля разширението ми дава грешка

Сега успях да го сваля, но като свалям снимката си е същото не се отваря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, svetlana1964 написа:

Сега успях да го сваля, но като свалям снимката си е същото не се отваря

Светлана!

А защо не пуснете линк примерно към снимката или е военна тайна? За да пробваме и ние.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Светлана!

А защо не пуснете линк примерно към снимката или е военна тайна? За да пробваме и ние.

image;s=800x600

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай: image.jpg

Всъщност дори и от твоят пост сега можеш да я свалиш с десен клик, тъй като тя излиза като imageproxy.jpg ... ;) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като хванеш снимката и я преместиш примерно на десктоп не става ли? Или с десния бутон - view image или нещо подобно и след това да го запишеш? Аз съм с firefox/waterfox и си свалям снимки най-лесно така.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, с 2-рото разширение вече е ок

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом една снимка не можете да свалите @svetlana1964 за какво говорим? Дължи се на лошо управление и поддръжка на персонален компютър. В общи линии проба/грешка и път без изход за някаква картинка означава, че за първи път сядате на компютър и ще се наложи да наваксвате цяла декада години от пропуски, освен ако не гледате деца и не готвите и чистите. Тогава никога няма да научите компютрите! :P Намерете си друго занимание. Препоръчвам ви за ваше добро. Това не е за жени! ;) Само с хленчене няма да се получи. Нужно е ентусиазъм и време. А вие такова нямате, вижда се от пръв поглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Щом една снимка не можете да свалите @svetlana1964 за какво говорим? Дължи се на лошо управление и поддръжка на персонален компютър. В общи линии проба/грешка и път без изход за някаква картинка означава, че за първи път сядате на компютър и ще се наложи да наваксвате цяла декада години от пропуски, освен ако не гледате деца и не готвите и чистите. Тогава никога няма да научите компютрите! :P Намерете си друго занимание. Препоръчвам ви за ваше добро. Това не е за жени! ;) Само с хленчене няма да се получи. Нужно е ентусиазъм и време. А вие такова нямате, вижда се от пръв поглед.

И къде видя хленчене тук? Или може би ти си се родил научен и на "Ти" с компютрите? И кое не било за жени, "мъжки"? Когато не можеш да помогнеш с нещо, е глупаво да съветваш, укорявайки другия колко е невежа в дадена област.

Извинявам се на всички за off topic-a, но Млечко не за 1-ви път прекалява с неадекватните си съвети и поучаването.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Agentpat™ просто намеквах, че това е фасулска работа и такива въпроси обикновено се явяват като вид флууд, при положение, че сам може да откриеш необходимото - с търсене и с преценка. Ако чака на готово, означава че хленчи. И не си прави труда да си изясни принципа на работа на компютъра. Ако търсиш, намираш начин. Ако не търсиш, чакаш друг да ти налива в устата. Това не е въпрос без изходица! Щом никак не се справя, затова предлагам да се откаже от тази си наклонност, защото не един път е идвала да задава въпроси за предучилищна възраст. Не може насила да накараш биолог да стане химик! Или ти се удава или не....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.