Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

prilojenie.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с Еклипс естествено, щом ще е за десктоп. Но темата както виждам е зададена в условието? Или питаш за какво да бъде имплементирана базата данни, ами може да я направиш за работници. Примерно, колко са на брой, от кой раздел е работника, колко приходи е донесъл за фирмата и ще получава ли бонус към заплатата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неможах да се справа приятели, много ми е трудно незнам как да започна с какви команди да почна за да създам приложението .пробвах се с помощта на клипчета но нищо не се получи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако беше толкова лесно, всеки щеше да е програмист. JAVA учил ли си какво ти е нивото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

То ако беше толкова лесно, всеки щеше да е програмист. JAVA учил ли си какво ти е нивото?

джава преди седмица започнахме да учим а доцента настоява да направя задачата без да сме довършили материала .. с една дума иска да ме оцени на нещо което не сме довършили и съм в безизходица, искам горе долу да ми се обесни как да започна и ще се ориентирам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави тази работа да стане. Това ако е истина, този не е нормален. Тези неща не се учат за седмица или месец, а много повече. Поне някакъв език за програмиране знаеш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Забрави тази работа да стане. Това ако е истина, този не е нормален. Тези неща не се учат за седмица или месец, а много повече. Поне някакъв език за програмиране знаеш ли?

много си прав че това не се учи за седмица точно си е така ! само ц++

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от temil
      Здравейте приятели,
      Имама проблем с отварянето на различни снимки във форими и други сайтове.
      На мен ми излизат като Broken image icon.Чудя се дали е от мен/драйвъри или от сайта.
      Моля помогнете как да отворя снимките 

• от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от Тошко2001
      Здравейте! Имам следните питания - от две години бъхтя здраво по биология и по химия, най-вече по химия, защото тя ми е по-проблемна,  по химия си уча от учебниците на изд. "Абагар" , и се упражнявам от сборниците по химия на МУ Варна . По биология си уча от учебниците от училище, те са на изд. "Булвест" ние имахме биология 9,10,11 клас. По химия задачите с отворен отговор си ги правя по едни планове - решенията-решения, обясненията-обяснения и всичко е точно. Но по биология ми остават притесненията- говорих с един медик от бърза помощ, чиито деца са учили МУ- Варна, та той ми каза, че на писмената част  по биология всяка проява на оригиналност от моя страна е в мой ущърб, защото проверяващите, гледали не знам какви планове, ако ще всичко да съм написал, не е ли по плана- ме гъзят. Та следващата седмица имам път до Варна, и ви моля да ми препоръчате учебник, в който всичко е ред по ред, план по план, тъй че на проверяващите да им е угодно, от книжарницата на МУ ВАРНА имам и трите сборника с тестове, решавам сега за 10-и клас ама темата като не мога да си напиша като хората темата ...........язък за труда ми.  Благодаря ви предварително!
    • от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.