Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това ;) От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)

Email subject

влезте във Facebook с едно щракване

А когато вляза в пощата ми има писма с следното :

we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.

А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tова е последното нещо,за което трябва да се притесняваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това е нещо, за което да се тревожите. Просто не е нужно да кликнете върху подозрителни връзки и да въведете паролата си там. За допълнителна сигурност можете да включите 2-ниво удостоверяване (Facebook настройки) и да се удостоверите с Facebook (чрез предоставяне на гражданство, паспорт, ...). Проверете дали това е видео или просто форма на вирусна връзка, съдържаща изображения на примамки от Video Downloader for Facebook FB2Mate. Ако искате да научите повече, изпратете ми съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от NighTStalKER765
      Добър ден! Не знам дали този форум е правилното място и ако не е, поправете ме.
      Въпросът ми е свързан с автомобил Honda civic ctdi 2002. Млад шофьор съм и не знам какви проблеми по принцип имат тези автомобили. Вашето мнение какво е? Какви са най-често срещаните проблеми? за какво трябва да внимавам? Надежден автомобил ли е? Благодаря за отделеното време! 
    • от Rossi Zlateva
      Как мога отново да видя хора, на които съм отказала приятелство и не знам профилите?
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте, трябва ми програма за андроид, с която да проверявам кой ми е посещавал профила във Фейсбук, благодаря! 

• от Иван Чемишев
      Ако съм сгрешил темата моля да ме извините и модератора ако реши да ѝ смени позицията.
      Здравейте пиша ви по случай защото ми деактивираха и 2та акаунта този в Instagram и свързаният ми с него профил Facebook (според тях съм нарушил общите им условия) възможно е не отричам ем, че ме незнам какво толкова съм им нарушил, но правих всичко за да си го върна.
      Какво ли не се опитвах да правя за да ми го върнат пише само, че е деактивиран, не е изтрит. Опитвах се след като ми изкарат съобщението "вашият акаунт е изтрит ако мислите, че това е грешка моля кажете ни" изпратих им няколко пъти на това съобщение да го прегледат повторно имейла, но и до сега нямам никаква обратна връзка от тях. Пробвах и от уж youtube Тея дето са качили видеа как ги оправят като този линк  Тук  но след като ми изпратиха имейл и им върнах обратната връзка с Снимката не получих отново обратна връзка от тях може ли някой който повече разбира да ми каже как да го оправя този случай е вече от 3 седмици насам. 
      Прикачвам и снимки от 2та профила какво пише след като се опиташ да влезнеш.
      Ако ми помогнете обещавам ако желаете или ще черпя нещо или ще си заплатя

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
  • Дарение

• Добави ново...