Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Купих си рутер D-Link DIR605L

Проблемът е че не може да се обнови Firmware ,тегля точния файл,разархивирам,ъплоудвам bin-файла и ми дава Invalid image file. Please select the correct image file and upload it again.

При опит за 

Check Online Now for Latest Firmware Version:  Ми дава, No response. Please make sure you are connected properly to the internet
Моля помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, slim7788 написа:

Здравейте,

Проблемът е че не може да се обнови Firmware ,тегля точния файл,разархивирам,ъплоудвам bin-файла и ми дава Invalid image file. Please select the correct image file and upload it again.

При опит за 

Check Online Now for Latest Firmware Version:  Ми дава, No response. Please make sure you are connected properly to the internet
Моля помогнете...

Ето ви линк към съпорта на D-Link  https://support.dlink.com/ProductInfo.aspx?m=DIR-605L Следват 4 картинки като предварително видите коя е вашата версия на стикера, залепен на рутера. После следва самата процедура. И двата файла са над 3 мегабайта и не мога да ви ги кача тук.

Ето ти двата файла. В зависимост от версията избираш същата, разархивираш и качваш на рутера. Услех

https://mega.nz/#!LQwnQKQK!xzYU4h_C3a62SX3axXxVDoT--A84G7EmqotX9YF9Fjo

https://mega.nz/#!7QhHjC5L!IV0Yoe2qJatdtuFJP9fwFC7KLdsCmUlcBkEJuQ6HA20

ScreenShot001.jpg

ScreenShot002.jpg

ScreenShot003.jpg

ScreenShot004.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли го с друг браузер(някъде в нет-а го видях).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко съм направил и не става,дава надпис     Invalid image file. Please select the correct image file and upload it again

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, slim7788 написа:

Всичко съм направил и не става,дава надпис     Invalid image file. Please select the correct image file and upload it again

Напишете мястото от където сте теглил файловете. Интернет е огромно пространство. А такива файлове се теглят от съпорта на производителя на устройството.

Invalid image file. Please select the correct image file and upload it again

Невалиден графичен файл. Моля, изберете правилния графичен файл и го качете отново

Картинките ще бъдат премахнати след 2 дни!

Ако няма да отговаряте да си казваме сбогом и се оправяйте нататък сам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

качил съм го от сайта на Д-линк,правилния файл за моята версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, slim7788 написа:

качил съм го от сайта на Д-линк,правилния файл за моята версия

Добре де! Защо не сравниш двата файла? И твоя и моя. Tрябва да са с разширение . bin

Ето ти ги отворени!

ScreenShot001.jpg

ScreenShot002.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, slim7788 написа:

Здравейте,

При опит за 

Моля помогнете...

И защо трябва да му обновяваш firmware?? Работи ли този рутер или не? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.