Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, на кратко: Получихме сметка от виваком 2 пъти по голяма от тази която получаваме всеки месец. Още на следващия ден отидохме в офис на виваком и от там ни казаха че до сега услугите са били в пакет и 2 от договорите са изтекли и затова сметката е такава. Бях чел нещо, че ако преди да изтече договора, не се обадя да го прекратя той става безсрочен, та въпроса ми е след като договора е станал безсрочен не би ли следвало той да продължава да е в пакет и да не се начислява допълнителна сметка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най - вероятно в договора ти пише какви са условията. Това че става безсрочен, не означава че си запазваш промоционалните условия. Примерно, преди 2г си подписал договор за план който е 25 лв, но в някакъв пакет и цената на плана става 15 лв. След изтичане на договора, става безсрочен, но и минаваш на стандартна цена. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не следва.
Прочетеет си договора, в който пише, че получавате това, това и това за срок от 12/24 месеца.
След изтичане срока, отстъпките падат и цената отива нагоре.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, TheMaxchy написа:

Здравейте, на кратко: Получихме сметка от виваком 2 пъти по голяма от тази която получаваме всеки месец. Още на следващия ден отидохме в офис на виваком и от там ни казаха че до сега услугите са били в пакет и 2 от договорите са изтекли и затова сметката е такава. Бях чел нещо, че ако преди да изтече договора, не се обадя да го прекратя той става безсрочен, та въпроса ми е след като договора е станал безсрочен не би ли следвало той да продължава да е в пакет и да не се начислява допълнителна сметка? 

Не! Като изтече договорът се променя и таксата. Вече нямаш пакета или намалението заради комбинираната услуга.Отивате в офис на Виваком и преподписвате или се отказвате.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.