Премини към съдържанието
MrSexobeat94

Достъп до скрито съдържание на сайт. Как?

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да намеря Best seller продуктите на даден сайт, обаче от скоро собствениците на сайтовете започнаха да крият този раздел. Като се опитам да вляза там и ме редиректва или ми излиза това (прикачввам снимка). Досега тенденцията беше просто да махнат опцията от "Сортирай продуктите по:" но слагахме това " /collections/all?sort_by=best-selling " в края на линка и всичко се показваше. Сега вече и това не работи. Чух, че доста хора намират начин да заобиколят тази бариера. (сайтовете са на платформата Shopify) Ако някой може да помогне, много ще съм му благодарен! Благодаря!received_407000269841763.thumb.jpeg.a92bd3dd3ec0820bf01cd1e930c572df.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей само подмолна работа трябва да се прави от българина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Емил Костов написа:

Ей само подмолна работа трябва да се прави от българина!

Е келепира ни е в кръвта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контактуваш със собствениците на сайтовете и ги навиваш: "Ай таковата искам да съм ви клиент ама вий ма гоните с тая прецаквалка. Ако искате да съм ви клиент пуснете ми оня фандък."

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Контактуваш със собствениците на сайтовете и ги навиваш: "Ай таковата искам да съм ви клиент ама вий ма гоните с тая прецаквалка. Ако искате да съм ви клиент пуснете ми оня фандък."

Или им обещава пачки с паре или койни или ги заплашва с кракерска атака

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го прави това само българина, всички го правят в сферата на дропшипинга, учим от по-добрите. Това е част от процеса. 

Можете ли да ми помогнете все пак? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.