Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги имам въпрос относно видео наблюдение от Лаптоп.Имам webcamera и искам да наблюдавам част от къщата ми но незнам точно как да стане и с каква програма.Ако имате някакви предложения моля пишете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Мен малко ми намирисва тази работа ама ...

Тази webcamera марка и модел има ли си?

Модела на камерата е A4Tech.Но това има ли значение въобще?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Deyan Petrov написа:

Модела на камерата е A4Tech.Но това има ли значение въобще?

Бъркаш! Това е марката само!

Разбира се, че има голямо значение каква точно е камерата, а нарицателното webcamera може да значи много неща, дори камерата на лаптопа ти - онази там над екрана.

Има камери който си имат мрежа - LAN/Wi-Fi пишеш им IP адреса и гледаш какво виждат, а може и да е такава на USB и тогава е съвсем друга работата - нали?

Абстрахирай се от всичко, прочети още веднъж каква информация си написал и помисли дали всеки срещнат от улицата би вникнал какво и къде искаш да направиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Бъркаш! Това е марката само!

Разбира се, че има голямо значение каква точно е камерата, а нарицателното webcamera може да значи много неща, дори камерата на лаптопа ти - онази там над екрана.

Има камери който си имат мрежа - LAN/Wi-Fi пишеш им IP адреса и гледаш какво виждат, а може и да е такава на USB и тогава е съвсем друга работата - нали?

Абстрахирай се от всичко, прочети още веднъж каква информация си написал и помисли дали всеки срещнат от улицата би вникнал какво и къде искаш да направиш.

Ок няма проблем но благодаря,че все пак малко от малко ми помогна но аз найстина не обясних както трябва.Мисля,че се досещам как да си оправя нещата с камерата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Deyan Petrov написа:

Здравейте колеги имам въпрос относно видео наблюдение от Лаптоп.Имам webcamera и искам да наблюдавам част от къщата ми но незнам точно как да стане и с каква програма.Ако имате някакви предложения моля пишете!

С тези си въпроси просто забрави думата видеонаблюдение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.