Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали програма за премахване на парола за отваряне на PDF файл.Имам един такъв 250 MB.на който искам

да направя някои промени,но затова трябва да е отворен(без парола).Паролата я зная-5 цифри.но когато го отворя,мога само да чета документа.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, владон написа:

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали програма за премахване на парола за отваряне на PDF файл.Имам един такъв 250 MB.на който искам

да направя някои промени,но затова трябва да е отворен(без парола).Паролата я зная-5 цифри.но когато го отворя,мога само да чета документа.Благодаря.

Знаеш паролата, но не ти дава да правиш нищо.  Е все още сме Kaldata ,  а не balukdata .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го четеш защо не му копираш съдържанието и не го поставиш в нов файл, който можеш да редактираш, след като не дава да го променяш на място?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Raze написа:

След като го четеш защо не му копираш съдържанието и не го поставиш в нов файл, който можеш да редактираш, след като не дава да го променяш на място?

Отварям го с паролата,мога да го чета,но как да копирам съдържанието на отворения PDF на друго място вече некриптиран.Може би е глупав въпросът ми,но не съм запознат с тези действия.

Screenshot - 1_15_2019 , 10_41_54 PM.png

Screenshot - 1_15_2019 , 10_43_03 PM.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори файла с програма която може да го редактира. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, владон написа:

Отварям го с паролата,мога да го чета,но как да копирам съдържанието на отворения PDF на друго място вече некриптиран.Може би е глупав въпросът ми,но не съм запознат с тези действия.

Screenshot - 1_15_2019 , 10_41_54 PM.png

Screenshot - 1_15_2019 , 10_43_03 PM.png

Не можеш. Явно има защита и е направен само за четене! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам PDF Password Remover. Пробвай я и ако успее да махне паролата ще можеш с някой редактор да го отвориш без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш файла и правиш снимки на десктопа на отделните страници в PDF формат, после ги събираш. Мога да го направя, ако ми пратиш  файла, стига да не са много страниците.

П.П.Ама забелязах, че е някакъв каталог и сигурно ще е доста страници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, lupis написа:

сигурно ще е доста страници.

Само 675 са.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е таен, качи го някъде и дай паролата да видим за какво става въпрос. С курсора на мишката не можеш ли да селектираш текст и да го копираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе какво ще променяш с Acrobat READER? За това ти трябва пълната версия, която не е безплатна. Или друга програма.

За другото е писано, ето една тема отпреди 15 години https://www.kaldata.com/forums/topic/1519-често-задавани-въпроси-faq  Търсачкате работят.

За качване и споделяне на файл до 100MB - rghost.net  Има и други сайтове.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Raze написа:

Ако не е таен, качи го някъде и дай паролата да видим за какво става въпрос. С курсора на мишката не можеш ли да селектираш текст и да го копираш?

Съгласен съм,но къде и как да го кача?Това е друга болна (за мене)тема.Когато някой филателист се заинтересува от този каталог и иска да му го изпратя онлайн,единственият начин който знам е с линк за сваляне чрез"We Transfer"до негов имейл.Но не всеки желае да си даде имейла.Ако знаете друг начин,подскажете ми.Ето сега е момента.Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със smallpdf.com. Няма нещо, което да не може да направиш там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, владон написа:

Съгласен съм,но къде и как да го кача?Това е друга болна (за мене)тема.Когато някой филателист се заинтересува от този каталог и иска да му го изпратя онлайн,единственият начин който знам е с линк за сваляне чрез"We Transfer"до негов имейл.Но не всеки желае да си даде имейла.Ако знаете друг начин,подскажете ми.Ето сега е момента.Благодаря предварително.

Едно предложение за вашият случай!

Правите си регистрация на Megaили на:  https://www.mediafire.com/login/  Безплатната е 50 гигабайта свободно пространство. Максималният обем на един път е 5 гигабайта пространство, като можете да качвате  всичко, дори поставено в папка. Не превишавайте 4,8 гигабайта. Ако общият ви обем е повече от 5 гигабайта, разбийте го на няколко папки до този размер. После само споделяш линк към посоченото място и публикуваш линка в кореспонденцията си. Всичко е много лесно и добре защитено, за да се притеснявате за работата на облака. Дано съм Ви в помощ. Аз ползвам облака от неговото пускане или почти 10 години и никога не съм имал проблем. Имаше го и на български, но го премахнаха. Но има на руски език, който вярвам го разбирате. От мен, успех.

Ето Ви линк за регистрация: https://mega.nz/login

ScreenShot001.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Колев60 написа:

Едно предложение за вашият случай!

Правите си регистрация на Mega.  Безплатната е 50 гигабайта свободно пространство. Максималният обем на един път е 5 гигабайта пространство, като можете да качвате  всичко, дори поставено в папка. Не превишавайте 4,8 гигабайта. Ако общият ви обем е повече от 5 гигабайта, разбийте го на няколко папки до този размер. После само споделяш линк към посоченото място и публикуваш линка в кореспонденцията си. Всичко е много лесно и добре защитено, за да се притеснявате за работата на облака. Дано съм Ви в помощ. Аз ползвам облака от неговото пускане или почти 10 години и никога не съм имал проблем. Имаше го и на български, но го премахнаха. Но има на руски език, който вярвам го разбирате. От мен, успех.

Ето Ви линк за регистрация: https://mega.nz/login

ScreenShot001.jpg

Благодаря за информацията.Но нали пак трябва да споделя линка в кореспонденция до определен клиент тоест пак да използвам негов имейл. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, владон написа:

Благодаря за информацията.Но нали пак трябва да споделя линка в кореспонденция до определен клиент тоест пак да използвам негов имейл. 

Ето, аз ще споделя нещо, което ще могат да ползват всички в този форум, без да съм им искал имейлите. Явно не ме разбирате. Почакайте и ще се появи линк в поста ми. Той ще е за всеки, който го отвори, а не само за ВАС!

ЛИНК:   Поради нарушаване на т.2.3 от Правилата, съдържанието е премахнато. DarkEdge

ScreenShot001.jpg

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и в Google Drive - там дори ще може да се разглежда без да се сваля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че беше 10GB безплатното място. 

преди 1 минута, Raze написа:

Само дето има ограничения за размер на файл

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Това може и в Мега. Аз съм посочил облак с по голямо по обем безплатно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това не бях помислил. За качване и сваляне няма да има проблеми, ще им даде връзка да си го свалят или варианта е да се "разбие" на по-малки файлове, ако иска да може да се гледа онлайн.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивираш го в zip или rar и качваш в mega.nz. Сложи и парола на архиватора ако искаш, за да не те следят тайните служби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Всичките са малки по обем. mail.ru  преди години даваше по 100 гигабайта, но и него окастриха на 25. За редакцията на моя пост ти благодаря. В бързината не помислих, че ще наруша  точка от правилата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.