Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Опитах да деинсталирам Аваст Антивирус фрее с REVO Unistaler. Уж изтри всичко. Обаче при рестартирането на компютъра се оказа, че Аваст си е там и работи!  В списъка на инсталираните програми я няма, но в списъка на активните програми я има! Как да я деинсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikolaustirol написа:

Здравейте. Опитах да деинсталирам Аваст Антивирус фрее с REVO Unistaler. Уж изтри всичко. Обаче при рестартирането на компютъра се оказа, че Аваст си е там и работи!  В списъка на инсталираните програми я няма, но в списъка на активните програми я има! Как да я деинсталирам?

Пробвай с този инструмент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Емил Костов написа:

В безопасен режим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

В безопасен режим

Е там е написано! Надявам се постваящият да го прочете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Надявам се

Лошо няма, ама обикновено не става така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталация, после жив диск и се трие наред. Иначе няма спасение от тая напаст!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След натискане на деинсталатора на Аваст в '"Приложения и функции" и "Програми и компоненти" излиза и оригиналния деинсталатор на Аваст някой път по бързо някой път по бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, barbuncela написа:

Деинсталация, после жив диск и се трие наред. Иначе няма спасение от тая напаст!

Аз съм стига и до преинсталация. Бяха ми донесли една машина с Nod32, който беше изтрит, а не деинсталиран и беше останал така наречения Nod Agent. Нито ти дава да инсталираш друга антивирусна, нито пък може да инсталираш Nod32. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PigManu написа:

След натискане на деинсталатора на Аваст в '"Приложения и функции" и "Програми и компоненти" излиза и оригиналния деинсталатор на Аваст някой път по бързо някой път по бавно.

преди 1 час, nikolaustirol написа:

В списъка на инсталираните програми я няма, но в списъка на активните програми я има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Аз съм стига и до преинсталация. Бяха ми донесли една машина с Nod32, който беше изтрит, а не деинсталиран и беше останал така наречения Nod Agent. Нито ти дава да инсталираш друга антивирусна, нито пък може да инсталираш Nod32. 

Само един път по невнимание инсталатора на Ccleaner ми я напъха...Колко зор видях докато я махна...не е истина...Деинсталация, Ccleaner, жив диск, в коя ли папка я нямаше! Пак Ccleaner, чистене на всичко що е папка или файл temp...Верно ми идваше да преинсталирам...голяма напаст е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, DarkEdge написа:

Той за втори път го има този проблем и с Revo го е прецакал от списъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, barbuncela написа:

после жив диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 42 минути, DarkEdge написа:

Това ми го каза...не помня по какъв повод. Знам го! :) Ама ми е по-лесно с жив диск!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, barbuncela написа:

Ама ми е по-лесно с жив диск!

Боже, какво нещо е незнанието...Значи е по-лесно да излезеш от Windows, да търсиш/заредиш друг диск/флашка и чак после....
Вместо да си пуснеш PowerRun, от него да си стартираш explorer.exe, regedit.exe и да бришеш каквото трябва

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Боже, какво нещо е незнанието...Значи е по-лесно да излезеш от Windows, да търсиш/заредиш друг диск/флашка и чак после....
Вместо да си пуснеш PowerRun, от него да си стартираш explorer.exe, regedit.exe и да бришеш каквото трябва

По точно мързел! :)  Казах ти, че това ми го каза вече! :D Знам го!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го пиша и за другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Аз го пиша и за другите.

Защото мен си цитирал...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ключовата фраза "жив диск" беше поводът да покажа, че той не е необходим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Емил Костов написа:

Благодаря много! Перфектна работа! Всичко е супер!

преди 7 часа, DarkEdge написа:

В безопасен режим

Да, благодаря за съдействието! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблема е решен, НО пиша за останалите евентуално четящи. Програмите за защита се деинсталират само и единствено със стандартния инструмент на Windows. След деинсталацията ако има проблеми тогава се прибягва до тулчетата почистващи остатъците. Триенето на файлове във временни папки нищо не означава. Всяка програма от подобен вид инсталира драйвери, не става просто с Ccleaner и впоследсвие търсене на  остатъци.

Впрочем има тема по въпроса - търсачката не е мръсна дума.

Тема за Аваст също има 

Поздрави

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...